جدول قیمت فروش و اجاره سن و استیج

مشخصات سن و استیج قیمت فروش سن و استیج قیمت اجاره سن و استیج
سن و استیج 3X2
 
3500000
سن و استیج 4X2
 
3500000
سن و استیج 7X2
 
4500000
سن و استیج 2X2
 
3500000
سن و استیج 5X2
 
4000000
سن و استیج 6X2
 
480000

استیج چیست و چه کاربردی دارد؟

استیج چیست؟ برخی از کاربردهای این ابزار چیست؟ بهترین مرکز اجاره استیج هلندی و اسپیس کجاست؟

استیج یک فضای تعیین شده جهت نمایش دادن اثر و برای بدست آوردن مخاطبان بیشتر است. این تجهیزات از جمله کاربردی ترین سازه ها جهت برپایی همایش ها و مراسمات می باشند. این سازه های کاربردی از یک کف پوش، پایه و یک صفحه فلزی ساخته شده اند. با توجه به کاربرد بسیار زیاد این ابزارها، سن و استیج ها طراحی بسیاری مختلفی دارند و در شکل های متنوعی تولید و عرضه می شوند. همانند استیج ( هلندی، کنسرت، پیش ساخته و …).

جهت ساخت این ابزارها می توان از انواع اسپیس استفاده نمود و از بست ها جهت وصل کردن اسپیس فریم ها استفاده کرد. برای ساخت این سکوهای اجرایی، انواع اسپیس فریم ها گوناگون و زیبایی وجود دارد و شما عزیزان به آسانی به وسیله اسپیس فریم ها می توانید انواع استیج های مورد نیاز و دلخواه خود را طراحی و بسازید. ناگفته نماند می توانید با توجه به نیاز خودتان و همچنین مراسم، سازه مورد نظر خود را سفارش دهید.

استیج های آماده که از جنس آلومینیوم می باشند در ساخت این نوع ابزارها از ماده مقاوم کننده و چوب چند لایه استفاده می کنند. و تاثیر بسیار فراوانی در استحکام و کیفیت این ابزار دارد.

استیج اسپیس فریم جهت برگزاری کنسرت
اسپیس فریم 25 در 25 جهت ساخت استیج

ویژگی استیج

استفاده از این تجهیزات و اجاره کردن آنها مزایای بسیار فراوانی که در متن زیر به برخی از آنها اشاره می کنیم.

اجاره این سازه ها به شما کمک خواهد کرد تا یک سازه بادوام و خوبی استفاده نمایید. زیرا به علت ویژگی های خاصی که در ساختار این تجهیزات وجود دارد، می توانند وزن های زیادی را تحمل کنند و بدون هیچ نگرانی انواع استیج ها را جهت مراسمات خود استفاده نمایید.

این سازه ها با توجه به کاربرد بسیار فراوانی که دارند، در اندازه های مختلفی از پیش طراحی و تولید می شوند. همین موضوع موجب می شود تا به راحت روش و در کمترین زمان ممکن، سازه مناسب خود را انتخاب و از آن جهت برگزاری مراسمات استفاده نمایید.

ایمنی بالا جزو یکی از فاکتورهای مهمی است که در زمان اجاره این سازه ها بایستی به آن توجه کرد. خوشبختانه تجهیزات تولید شده شرکت اسپیس سازان ایران به گونه ای طراحی و تولید شده اند که از ایمنی بسیار بالایی برخوردار هستند.

همانطور که در متن بالا به آن اشاره نمودیم، بیشتر استیج ها از اسپیس فریم ها ساخته خواهند شد. این نوع ابزار علاوه بر کیفیت بالایی که دارد، از زیبایی بسیار خاصی برخوردار می باشد و گزینه بسیار مناسبی جهت اجاره و استفاده از آن برای برگزاری مراسمات و همایش ها است.

فروش استیج
فروش استیج اسپیس فریم
فروش استیج با سازه اسپیس فریم 30 در 30 و 25 در 25

مزایای اجاره و فروش استیج

دلایل بسیار گوناگونی جهت اجاره این سازه ها وجود دارد. یکی از اصلی ترین علت های آن، هزینه مناسب آن است. از آنجایی که به صورت دائم و همیشه به این تجهیزات نیاز ندارید و فقط برای برخی از موارد جهت مراسمات به این ابزار نیاز پیدا می کند. در نهایت خرید این تجهیزات چندان منطقی نیست. همین امر سبب می شود تا سازه مورد نظر خود را اجاره کنید.

از عوامل مهم دیگری که جهت اجاره این ابزار بایستی به آن توجه کرد، جنس سازه  و مواد به کار گرفته در ساخت آن می باشد. بیشتر این ابزارها از آلومینیوم و آهن ساخته شده اند. این سازه ها مدل های گوناگونی دارند که در زمان اجاره بایستی به آن توجه نمود. یکی از کاربردی ترین و پرطرفدارترین سازه ها که این روزها مورد استقبال افراد قرار گرفته است، استیج هلندی است.

اجاره استیج

برخی از مزایای اجاره استیج هلندی عبارتند از: نصب راحت و سریع و همچنین تحمل وزن زیاد. ناگفته نماند این نوع از سازه ها را می توان در ارتفاع 20 تا 140 سانتی متری نصب کرد. همین امر موجب می شود در قیاس با دیگر انواع محصولات مشابه خود، مورد توجه همگان قرار بگیرد.

قیمت بالای استیج هلندی باعث شده افراد توان خرید آن را نداشته باشند و در نتیجه بهترین و مناسب ترین کار، اجاره آن است.

استیج اسپیس فریم
فروش و اجاره استیج اسپیس فریم

قیمت استیج

عوامل فراوانی بر قیمت اجاره انواع این تجهیزات تاثیر دارند. برخی از این عوامل: هر کدام از انواع استیج ها با توجه به شکل و طرحی که دارند، قیمت های متفاوتی خواهند داشت. هر فرد بایستی با توجه به بودجه و نوع مراسم خود، یکی از این سازه ها را اجاره نماید.

یکی از مهمترین عوامل در قیمت اجاره انواع استیج، ابعاد آن است. هر اندازه که ابعاد این ابزار بیشتر باشد، هزینه اجاره آن بالاتر می رود.

هرپه کیفیت و مقاومت این ابزار ها بیشتر باشد، هزینه اجاره آن هم بیشتر است.

استیج هلندی
استیج هلندی

کلام آخر

استفاده از این ابزار در بسیاری از مراسم ها جزو وسایل ضروری به حساب می آیند. طرح و شکل هایی که جهت ساخت این سازه ها در نظر گرفته خواهد شد، تاثیر مهمی برای جلب توجه مخاطبان دارد.

استیج های بسیار گوناگونی و به صورت پیش ساخته در اسپیس سازان ایران وجود دارند و شما عزیزان می توانید بعد از ارتباط با کارشناسان فروش اقدام به خرید و اجاره این سازه های کاربردی نمایید.

استیج هلندی

میانگین: 5 / 5. تعداد: 1