قاب بنر چیست؟

یکی از سازه هایی که از آن برای نصب بنر و به منظور تبلیغات و یا آگاهی افراد از موضوع مشخصی استفاده می شود، قاب بنر است. اسپیس سازان ایران این نوع سازه از لوله های فلزی بسیار سبکی تشکیل می شود و دارای ابعاد گوناگونی می باشد. بنابراین در این قاب بنر نمایشگاهی می توان پوسترهای مختلف را در ابعاد گوناگون نصب کرد.

قاب های بنر می توانند به عنوان بنر نمایشگاهی و در غرفه ها، فروشگاه ها، رستوران ها، شرکت ها، ادارات و… مورد استفاده قرار گیرند. این نوع تابلوها به دلیل انعطاف پذیری بالا، قابلیت استفاده با ابعاد دلخواه و نمایش برای همه افراد در بسیاری از مکان ها به کار برده می شوند و استفاده از آنها در صنعت چاپ از اهمیت قابل توجهی برخوردار است.

قاب بنر با استفاده از اسپیس فریم ساخته می شود و می توان آنها را با شکل ها و طراحی های متنوعی تولید کرد. در واقع اسپیس فریم به عنوان اصلی ترین ماده سازنده این سازه شناخته می شود.

انواع قاب بنر نمایشگاهی

این نوع سازه ها را می توان با طول و عرض های مختلف و با توجه به محل نصب آنها، در اسپیس سازان ایران ثبت سفارش کرد. این محصول با توجه به محل نصب آن دارای انواع مختلفی می باشد.

یکی از انواع قاب های بنر که کاربرد و محبوبیت فراوانی در میان مصرف کنندگان دارند، قاب های دیواری هستند. این نوع قاب بنر در بسیاری از فروشگاه ها، نمایشگاه ها و غرفه ها مورد استفاده قرار می گیرد و بسیار پر فروش می باشند. این مدل از قاب ها نیز می توانند در ابعاد مختلف طراحی و تولید شوند. به منظور خرید و سفارش این نوع قاب ها بایستی به این موضوع اشاره کرد که مکان نصب آنها ثابت بوده و در طول زمان استفاده نمی توان آنها را حرکت داد و جا به جا نمود.

پیشنهاده مطالعه بیشتر اسپیس سازان ایران 

اجاره اسپیس نمایشگاهی

ویژگی های کلی انواع اسپیس فریم دست دوم

کاربرد اسپیس فریم نمایشگاهی؟

فروش اسپیس فریم  و مفیده خرید اسپیس

نکات مهم در غرفه سازی نمایشگاهی

یکی دیگر از انواع قاب های بنر، قاب هایی هستند که به صورت استند مورد استفاده قرار می گیرند و در یک فضای آزاد نصب می شوند. این نوع نیز کاربرد فراوانی در کاربری های مختلف دارند و می توان آنها را در مکان های مختلف نصب کرد. علاوه بر این نصب این نوع سازه به صورت موقت بوده و می توان آن را جا به جا کرده و قابلیت حمل از نقطه ای به نقطه دیگر را دارد.

به منظور تولید و استفاده از این نوع قاب ها، بایستی تکیه گاه هایی نیز برای ایستادن آن ساخته شود. این تکیه گاه نیز معمولا از اسپیس فریم تولید و ساخته می شود. استندهای بنر نیز به منظور نمایش تصاویر و آگهی های مورد نظر تولید شده و برای تبلیغات در مکان های مختلف بسیار مقرون به صرفه هستند.

یکی دیگر از پرکاربردترین انواع قاب های بنر، قاب های فنری هستند. این نوع از قاب بنر دارای چهارچوب بسیار مستحکمی بوده که در بسیاری از مکان ها برای تبلیغ و آگاهی افراد مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع از لوله های آلومینیومی سبک به همراه فنر و گوشه های پلاستیکی یا فنر یدکی برای نگهداری از تابلوی مورد نظر تشکیل می شود. در واقع فنر، واسطه بین بنر و لوله ها است.

این نوع قاب دارای گیره های فنری در چهار طرف است که که به گوشه قاب متصل می شوند و باعث می شوند تا پوستر مورد نظر کاملا در مرکز قاب قرار گیرد. نصب پوستر در قاب های فنری می تواند به صورت موقتی باشد. در واقع پوسترهای موجود در این قاب ها قابلیت تعویض دارند و می توان پس از مدتی آن را عوض کرد.

از قاب فنری بنر، علاوه بر ارائه و انتقال داده و اطلاعات و همچنین تبلیغات در محیط های مختلف، می توان در نمایشگاه های هنری و برای نمایش آثار هنری نیز استفاده کرد.

استفاده از قاب بنر برای غرفه

قاب های بنر به گونه ای طراحی و تولید می شوند که می توان از آنها در فضاهای باز و بسته استفاده کرد. در واقع این نوع سازه ها در مقابل شرایط محیطی مختلف، مقاومت بالایی داشته و دچار آسیب نمی شوند.

قاب بنر برای غرفه کاربرد بسیاری دارد و با نصب سریع و زیبایی فراوانی که دارد می توان افراد را جذب کند. از قاب های بنر در ابعاد بزرگ می توان به عنوان دیواره های غرفه نیز استفاده کرد. در واقع این قاب ها می توانند به عنوان اتاقک غرفه به کار برده شوند.

به منظور افزایش ایستایی و مقاومت این نوع قاب و بنر نمایشگاهی می توان از اسپیس فریم قوس دار یا منحنی استفاده کرد. این نوع قاب ها برای غرفه دارای سایزهای استانداردی قابل سفارش هستند. علاوه بر این قاب بنر برای غرفه، می تواند تاثیر بسیار زیادی در جذب مشتری و معرفی محصولات و خدمات صاحبان کسب و کارها داشته باشد.

مزیت های قاب بنر برای تبلیغات

اصلی ترین و مهمترین کاربرد قاب های بنر، به منظور تبلیغات در محیط های مختلف و سر بسته و باز است. در واقع این وسیله، تجهیزات و متعلقات مربوط به آن به منظور استفاده در مصارف تبلیغاتی، به علت اقتصادی و مقرون به صرفه بودن کاربرد بسیار زیادی دارد.

علاوه بر این قاب بنر نمایشگاهی برای تبلیغات، محیطی بسیار زیبا و مناسب را برای نصب بنر آماده می کند. همچنین این قاب ها در محیط های مختلف، استحکام بالایی داشته و در مقابل باد و باران در محیط های رو باز بسیار مناسب هستند.

همچنین در مواقعی که زمان کمی برای ساخت قاب های بنر وجود دارد و فرصت زیادی برای نصب داربست به منظور انجام تبلیغات در غرفه ها، نیست، می توان از این سازه استفاده کرد. در واقع کاربرد این نوع سازه در مکان های مختلف باعث صرفه جویی در وقت می شود.

علاوه بر صرفه جویی در وقت با استفاده از سازه های اسپیس فریم برای ساخت قاب، می توان در هزینه ها نیز صرفه جویی کرد. چرا که هزینه نصب و راه اندازی این قاب ها بسیار ارزان بوده و به دلیل سبکی و حمل و نقل آسان آنها، هزینه های مربوط به این موارد نیز کاهش می یابد.

استفاده از قاب بنر به جای نصب داربست باعث می شود تا نیازی به خرابی بنر برای نصب و اتصال آن به داربست وجود نداشته باشد. بنابراین به دلیل سادگی و سرعت بالایی که هنگام نصب این سازه وجود دارد، کاربرد آن بیشتر از نصب داربست است.

Instagram
Telegram

میانگین: 5 / 5. تعداد: 16

فهرست