ایستگاه صلواتی

ایستگاه صلواتی، در عزاداری ها و اعیاد مختلف برپا می شود. در کنار تکیه ها و دسته ها برای محرم نیز این ایستگاه ها به چشم می خورند. استفاده از سازه ها برای برپا کردن ایستگاه های صلواتی مهم است. اما اینکه از چه سازه ای بخواهید استفاده کنید، موضوعی است که در این مقاله می خواهیم به آن بپردازیم. پس اگر در این خصوص می خواهید به اطلاعات کاملی دست پیدا کنید، از این مقاله غافل نشوید. این مقاله می تواند برای اجرای ایستگاه های صلواتی با بهترین کیفیت سازه و مناسب ترین قیمت، به شما کمک کند.

ایستگاه های صلواتی چه ویژگی هایی دارند؟

از آنجا که ایستگاه های صلواتی مکانی برای تجمع مردم می باشند، طراحی دقیق و ظریف ایستگاه های صلواتی موضوعی مهم و حیاتی است. در ایستگاه صلواتی، بهتر است یک میز را قرار داده و مواد غذایی را بر روی آن بچینید. ایستگاه صلواتی باید شیر آب داشته باشد تا در مواقع ضروری بتوان ظروف را با آن شست. از طرفی، ایستگاه های صلواتی باید فضای کافی را برای گذاشتن مواد غذایی داشته باشند و ارتفاع آن ها نیز مناسب باشد. پس، این موارد نیز باید برای طراحی و ساخت ایستگاه صلواتی در نظر گرفته شود. این سایت به عنوان یکی از شرکت هایی که سابقه ای چندین ساله در این زمینه دارد، با دقت و تخصص بالا طراحی ایستگاه صلواتی را انجام می دهد. همچنین، با کمک متخصصین توانمند و با تجربه، ایستگاه های صلواتی را با کیفیت لازم می سازند.

ساخت ایستگاه های صلواتی

برای ساخت ایستگاه صلواتی، باید این نکته را مد نظر قرار دهید که استفاده از سازه های سنگین می تواند چالشی برای حمل و جمع آوری ایستگاه نیز در پایان عزاداری ها باشد. از طرفی با ساخت ایستگاه های صلواتی با کمک سازه های سنگین و سنتی، باید هزینه ی بیشتری نیز پرداخت کنید.
اطلاع از سازه های سبک و جدید که می تواند جایگزین مناسبی برای سازه های سنگین بوده و هزینه ی پایین تری هم دارد، به مراتب انتخاب بهتری برای شما می باشد. یکی از این سازه های سبک برای اجرای ایستگاه صلواتی، اسپیس فریم ها هستند که کاربرد بسیار زیادی دارند. استفاده از این سازه ها برای ایستگاه صلواتی، مزایای بسیاری دارد. سازه های اسپیس فریم، سبک و مقاوم بوده و می توانید بر روی سازه از بنر، چادر و … استفاده کنید.
این سازه ها را در غرفه سازی برای نمایشگاه ها، انبار ها، پارکینگ ها، سن و استیج، موکب و … مورد استفاده قرار می دهند. برای طراحی و ساخت ایستگاه صلواتی از سازه اسپیس فریم، بست اسپیس فریم، آچار آلن، آچار جغجغه، پیچ و مهره و … کمک می گیرند. این سازه، بسیار سبک و با دوام بوده و می تواند جلوه ی خوبی را به ایستگاه شما بدهد. از طرفی، در هر شرایط آب و هوایی می توان از این ایستگاه ها استفاده کرد و سازه های اسپیس فریم در مقابل رطوبت و گرمای شدید هم دوام خوبی دارند.

ایستگاه صلواتی

ابعاد ایستگاه صلواتی

ابعاد ایستگاه صلواتی، بسته به مکانی که شما در اختیار دارید تعیین می شود. با کمک اسپیس فریم ها می توانید به راحتی با ابعاد مورد نظر خود ایستگاه صلواتی را طراحی کنید. با آگاهی از ابعاد مورد نظر، می توانید برای سفارش ساخت و نصب اسپیس فریم یا اجاره ی آن اقدام کنید. قیمت اسپیس فریم برای نمونه های آماده، متغیر می باشد. ابعاد اسپیس فریم آماده برای ایستگاه صلواتی 2*3، 3*3، 3*4، 4*4 و 4*5 است.

اجاره ایستگاه صلواتی

برای اجاره ایستگاه صلواتی، مواردی را باید در نظر داشته باشید. راهنمای اجاره ی ایستگاه صلواتی، می تواند در این زمینه به شما کمک کند. برای این کار، باید مدل سازه، محل نصب، نوع پوشش، کف سازی و مدت زمان اجاره را ملاک قرار دهید. با توجه به این موارد، قیمت اجاره ایستگاه صلواتی برای شما تعیین می شود. برای اجاره یا خرید این سازه ها که به نام اسپیس فریم شناخته می شوند، باید نکاتی را مد نظر قرار دهید تا انتخابی آگاهانه و بهتر داشته باشید.
نکات مربوط به خرید، می تواند تا حد زیادی هزینه های مربوطه را کاهش دهد. برای اطلاع از قیمت اجاره اسپیس فریم برای ایستگاه صلواتی، می توانید با شماره ی درج شده در سایت تماس بگیرید. کارشناسان مجموعه برای انتخاب بهترین ایستگاه صلواتی، شما را راهنمایی خواهند کرد. علاوه بر ایستگاه های صلواتی، سازه ی اسپیس فریم را می توانید برای مناسبت های مختلف مورد استفاده قرار دهید. اسپیس فریم ها برای ایستگاه های صلواتی و غرفه های نمایشگاه، بیشترین تقاضا را برای خرید دارند. از آنجا که طراحی آن ها برای غرفه سازی اهمیت زیادی دارد، این سازه ها را با کیفیتی بالا می سازند. طراحی و نصب با توجه به چیزی که مد نظر شما است، انجام می شود.

ایستگاه صلواتی

قیمت ایستگاه صلواتی اسپیس فریم

این شرکت، بزرگترین تولید کننده ی اسپیس فریم با مناسب ترین قیمت در سطح کشور می باشد. برای هیئت ها و اجرای اسپیس فریم در ایستگاه های صلواتی، می توانید از طریق این مجموعه اقدام کرده و ایستگاه صلواتی اسپیس فریم را با بهترین قیمت سفارش دهید. قیمت ایستگاه صلواتی اسپیس فریم، به عوامل زیادی بستگی دارد. بزرگی یا کوچکی ایستگاه در قیمت بی تاثیر نیست. از طرفی، با توجه به نوع، متراژ و وزن اسپیس فریم به کار رفته در طراحی، قیمت آن می تواند متفاوت باشد. فاکتور های زیادی بر قیمت اسپیس فریم برای ایستگاه صلواتی موثر هستند. استفاده از مواد اولیه ی با کیفیت، می تواند بر روی قیمت تاثیر داشته و قیمت سازه را بالاتر ببرد. بهتر است قبل از خرید اسپیس، برآورد قیمت کرده و با توجه به معیار های مورد نظر خود، بهترین نمونه را خریداری کنید. قیمت اجاره و خرید نیز در سایت فروش اسپیس فریم متفاوت می باشد.

میانگین: 0 / 5. تعداد: 0