بست اسپیس

برای استفاده از اسپیس فریم در مکان های مختلف چون نمایشگاه ها، غرفه ها و… بایستی از بست اسپیس استفاده کرد. در واقع به منظور اتصال اسپیس فریم ها به یکدیگر بایستی از بست های مخصوصی استفاده کرد تا بتوان به راحتی این تجهیزات را نصب و از آن بهره برداری کرد.

بست اسپیس چیست؟

در واقع بست اسپیس فریم وسیله ای است که شاخه ها و قطعات مختلف اسپیس را در کنار یکدیگر نگه می دارد و موجب ساخت سازه مورد نظر می شود. اسپیس فریم بدون بست غیر قابل استفاده بوده و برای میزان معینی از اسپیس ها بایستی از بست های مشخص و متناسبی استفاده کرد. نقش بست های اسپیس فریم را نمی توان در ایجاد ایمنی و استحکام در سازه های اسپیس فریمی نادیده گرفت. این تجهیزات به راحتی اسپیس ها را به یکدیگر متصل می کند و به همین دلیل به آنها اتصالات اسپیس نیز گفته می شود. بنابراین سهولت استفاده از بست ها یکی از مزیت های مهم این تجهیزات می باشد.

بست-اسپیس-فریم
فروش بست اسپیس فریم با قیمت مناسب

استفاده از این تجهیزات در سازه های اسپیس باعث جابجایی آسان و راحت این سازه ها می شود و در واقع یکی از مزیت های مهم سازه های اسپیس فریم، استفاده از این نوع بست ها در آنها است. با اتصالات اسپیس فریم می توان فضای مطلوب را برای مکان مورد نظر خود ایجاد کرد که دارای استحکام بالایی هست.

عوامل موثر در قیمت بست اسپیس

در خرید اتصالات اسپیس بایستی به موارد مختلفی دقت داشت. یکی از این موارد قیمت این نوع اتصالات است. قیمت بست اسپیس با توجه به کارایی و عملکرد مهمی که در برپایی سازه های اسپیس فریم دارد، بسیار ارزان است. بسیاری از افراد برای برپایی سازه ها، این نوع بست ها را به صورت عمده خریداری می کنند. بنابراین خرید عمده باعث کاهش قیمت این تجهیز نیز می شود.

یکی از عوامل مهمی که در قیمت این نوع بست ها تاثیر گذار است، ویژگی های منحصر به فرد این ابزار است. این بست ها از ورق های فولادی 3 میلی ساخته می شوند که دارای ضخامت بسیار بالایی هستند و استفاده از آنها در سازه اسپیس باعث ایجاد مقاومت در آن می شود. علاوه بر این بست های اسپیس فریم با استفاده از آبکاری گالوانیزه پوشش داده می شوند که این ویژگی باعث افزایش مقاومت در آنها می شود.

استفاده از پوشش گالوانیزه در بست ها باعث می شود تا بتوان از سازه های اسپیس فریمی در فضاهای باز و با شرایط آب و هوایی مختلف نیز استفاده کرد. چرا که این اتصالات پس از آبکاری دچار زنگ زدگی و خوردگی نمی شوند. همچنین این بست ها ایمنی لازم را نیز برای این نوع سازه ها فراهم می کنند تا در صورت وقوع طوفان و مشکلات دیگر در مکان ها باز، سازه دچار آسیب و شکستگی نشود. یکی از عوامل موثر بر قیمت بست اسپیس، درخواست و سفارش مشتری است. چرا که بست ها می توانند متناسب با نیاز مشتری متغیر باشند. برای مثال سایز بست ها در حدود 5 در 17 سانتیمتر است. اما با درخواست مشتری می تواند تغییر سایز داده و قیمت آن افزایش یا کاهش پیدا کند.

در خرید اتصالات اسپیس بایستی به این موضوع توجه داشت که این بست ها به عنوان تجهیزات جانبی اسپیس فریم ها شناخته می شوند و دارای حجم کمی هستند. اگرچه این بست ها به عنوان تجهیزات اصلی نیستند اما بدون استفاده از آنها استحکام در سازه ایجاد نمی شود و در واقع بدون آنها سازه ای ایجاد نمی شود. در خرید و فروش اتصالات اسپیس بایستی توجه داشت که بست از کیفیت بالایی برخوردار باشد. چرا که استفاده از بست اسپیس بی کیفیت و با عیب و نقص باعث می شود تا مقاومت سازه تحت تاثیر قرار گیرد و سازه عملکرد مناسب و بازدهی بالایی نداشته باشد.

فروش بست اسپیس نمایشگاهی
فروش بست اسپیس فریم نمایشگاهی با قیمت مناسب

یکی دیگر از عواملی که در قیمت اتصالات اسپیس تاثیر گذار است، اجاره ای بودن آن است. در واقع می توان این اتصالات و اسپیس فریم ها با توجه به متراژ و نوع کار اجاره کرد و پس از اتمام کار آنها را برگرداند. این ویژگی برای کسانی که نیاز دائمی به این تجهیزات ندارند، بسیار مناسب است. علاوه بر این برای نصب و راه اندازی اسپیس فریم بایستی از افراد کارشناس و ماهر استفاده کرد. این ویژگی نیز می تواند در قیمت بست موثر باشد. چرا که کارکنان متناسب با میزان سختی و نوع کار حقوق دریافت می کنند و باید حقوق آنها را نیز در قیمت بست محاسبه کرد.

برای مطالعه بیشتر در مورد قیمت سازه اسپیس به کلمه قیمت اسپیس کلیک نمایید.

برای مطالعه بیشتر در مورد اجاره سازه اسپیس به کلمه اجاره اسپیس فریم کلیک نمایید.

فروش اتصالات اسپیس

استفاده از بست اسپیس در سازه های اسپیس فریم باعث ایجاد مقاومت و ایستایی مناسبی می شود و نیروهای وارد شده بر سازه را به صورت یکنواخت در کل سازه پخش می کند. بنابراین نوع بست و اتصالات و شکل هندسی در اسپیس فریم باعث می شود تا این سازه ها فشار کمی بر زمین زیر بنای خود وارد کنند و بتوان از آنها در زمین های سست مانند شنی یا ماسه ای استفاده کرد.

فروش بست اسپیس

در فروش اتصالات اسپیس بایستی به این موضوع دقت داشت که علاوه بر نصب اسپیس فریم می توان از این اتصالات برای نصب و اتصال MDF و یا نئوپان به اسپیس نیز استفاده کرد. از کاربردهای دیگر بست اسپیس می توان به اتصال کابل یا هولدر چراغ به اسپیس، اتصال چادر به اسپیس، نصب بنر یا تجهیزات نمایشگاهی، نصب چادر و چادر کشی و… اشاره کرد.

برای نصب و اتصال بست و یراق ها به یکدیگر و به اسپیس فریم بایستی از آچار مخصوص اسپیس، پیچ آلن 6 و مهره 6 استفاده کرد. استفاده از این ابزار برای نصب اسپیس فریم با کاربری های مختلف باعث ایجاد اتصالی محکم و با دوام می شود که در شرایط مختلف و محیط های سربسته و باز استحکام مناسبی دارد. برای خرید اتصالات اسپیس فریم بایستی دقت داشت که این بست ها و یراق ها در فروشگاه های مختلف عرضه می شوند و به صورت کلی و جزیی به فروش می رسند. محاسبه و بررسی تعداد بست های مورد نیاز برای یک سازه بایستی این گونه باشد که چهار برابر تعداد شاخه های مورد استفاده، بست خریداری شود.

در فروش اتصالات اسپیس باید توجه داشت که بست اسپیس حتما به صورت آبکاری شده باشد تا بتوان آن را در هر گونه شرایط محیطی استفاده کرد و محصول دچار خوردگی، زنگ زدگی و به طور کلی آسیب نشود.

برای مطالعه بیشتر در مورد اسپیس کارکرده سازه اسپیس به کلمه اسپیس دست دوم کلیک نمایید.

برای مطالعه بیشتر در مورد خرید و فروش سازه اسپیس به کلمه فروش اسپیس کلیک نمایید.

میانگین: 5 / 5. تعداد: 48