غرفه سازی

اهمیت غرفه سازی قابل اعتماد

غرفه سازی از اقداماتی است که برای حضور در نمایشگاه ها مدنظر قرار می گیرد. در واقع تمامی صاحبان برندها، شرکت ها، سازمان ها و فروشندگان خرده پا برای حضور در نمایشگاه نیاز به غرفه سازی دارند. ساخت غرفه ها در ابعاد مختلف انجام می شود. غرفه ها می توانند از بخش های تاثیرگذار در نمایشگاه باشند.

غرفه سازی با تکیه بر عناصر و عوامل مختلف انجام می شود. در واقع نوع نمایشگاه، محصولات و … اهمیت زیادی در دیزاین و ساخت غرفه دارند. نمایشگاه های داخلی و بین المللی برای برپایی و ارائه محصولات از غرفه سازی نمایشگاهی بهره مند می شوند.

جدول قیمت اجاره و فروش غرفه بدون چادر

مشخصات غرفه قیمت فروش غرفه قیمت اجاره غرفه
غرفه 4×2 بدون چادر
 
350000
غرفه 6×2 بدون چادر
 
370000
غرفه 8×2 بدون چادر
 
4000000
غرفه 3×4 بدون چادر
 
3600000
غرفه 5×2 بدون چادر
 
3700000
غرفه 7×2 بدون چادر
 
3700000
غرفه 9×2 بدون چادر
 
4000000
غرفه 3×3 بدون چادر
 
3600000
غرفه 4×5 بدون چادر
 
4500000
غرفه 4×4 بدون چادر
 
6000000
غرفه سازی با سازه اسپیس فریم نمایشگاهی در فضای باز

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه ها چیست؟

اگر چه غرفه سازی در نمایشگاه ها اهمیت زیادی دارد اما تمام حاضرین در نمایشگاه تمایلی به استفاده از غرفه برای ارائه محصولات خود ندارند. ساخت غرفه با تکیه بر پارامترهای مختلف برای صاحبان کسب و کار ضرورت می یابد. به عنوان مثال فردی که تنها هدفش از حضور در نمایشگاه دستیابی به کسب سود پایین است و قصد دارد کالای خود را معرفی کند، تمایلی به طراحی غرفه ندارد.

افراد با اهداف مختلفی برای حضور در نمایشگاه آماده می شوند. در واقع برخی از افراد به منظور دستیابی به سود کمتر در نمایشگاه حاضر می شوند اما برخی از صاحبان شرکت ها و کسب و کار به دنبال برندینگ محصولات می باشند. در واقع آن ها تمایل دارند محصولات خود را با قیمت مناسبی عرضه کنند و از حضور در نمایشگاه بیشترین منفعت را به دست آورند. قطعاً غرفه سازی نمایشگاهی برای این افراد اهمیت زیادی دارد.

غرفه نمایشگاهی تداعی گر محیط کسب و کار شماست. بنابراین دیزاین و طراحی غرفه اهمیت زیادی در کسب و کار دارد. برای اینکه بتوانید حضوری فعال و تاثیرگذار در نمایشگاه داشته باشید، باید به نکات بازاریابی و جذب مشتری توجه نمایید. غرفه سازی نمایشگاهی به عنوان یکی از عوامل مهم و تاثیرگذار در روند فروش و کسب سود مطرح می شود. با ایجاد غرفه سازی نمایشگاهی می توانید هم تراز با سایر نمایشگاه ها و کسبه پیش بروید. افرادی که از غرفه سازی بهره مند می شوند، می توانند با دیزاین غرفه مخاطبان و مشتریان را به سوی خود جلب کنند.

جلب اعتماد با غرفه سازی

بسیاری از افراد از اهمیت غرفه نمایشگاهی برای دستیابی به اهداف بی اطلاع هستند. در واقع آن ها گمان می کنند تنها باید بر روی کیفیت برندها متمرکز شوند. البته کیفیت برندها در سود دهی سهم بالایی دارد اما همه چیز به این موضوع ختم نمی شود. شما برای رسیدن به سود بیشتر نیاز به جلب اعتماد دارید. غرفه سازی می تواند در جلب اعتماد مشتریان اهمیت زیادی داشته باشد.

در فضای نمایشگاهی مشتریان و مخاطبان با نگاهی گذرا و سطحی از کنار غرفه ها عبور می کنند. بنابراین برای جلب توجه مخاطبان باید از ترفندهای خاص دکوراسیون کمک گرفت. فضاسازی درست در فضای نمایشگاه به عنوان یک چراغ سبز مدنظر قرار می گیرد. این چراغ سبز برای جلب نظر مشتری بسیار کارایی دارد.

غرفه سازی فضای باز در نمایشگاه بین المللی

نکات مهم در غرفه سازی نمایشگاهی

اگر چه غرفه های نمایشگاهی به شکل کوتاه مدت برپا می شوند اما انتخاب متریال درست در ساخت غرفه اهمیت زیادی دارد. متریال اهمیت زیادی در استحکام غرفه دارند. غرفه ها باید به عنوان یک مکان امن برای کسب و کار مورد استفاده قرار بگیرند. تامین امنیت بخشی از عملکرد کسب و کارهای موفق تلقی می شود. در واقع این موضوع نشان می دهد که صاحبان کسب و کار احترام زیادی برای مشتریان خود قائل هستند.

برای ساخت غرفه از افراد متخصص و حرفه ای کمک گرفته می شود. در واقع استحکام در غرفه سازی اهمیت زیادی دارد. افراد با مسئولیت و وظیفه شناس گزینه خوبی برای غرفه سازی می باشند. این افراد کلیه نکات ایمنی و مهم را برای ساخت غرفه مدنظر قرار می دهند. ضمن اینکه غرفه سازی را در مدت زمان مشخص شده انجام می دهند. ممکن است زمان برگزاری نمایشگاه بسیار نزدیک باشد. بنابراین آماده شدن به موقع غرفه اهمیت زیادی دارد. برای کف سازی غرفه نمایشگاهی به شکل تقریبی 4 روز در نظر گرفته می شود.

ایده های مدرن در طراحی غرفه


امروزه برای غرفه سازی در محیط نمایشگاه از ایده های مدرن استقبال می شود. ساخت غرفه با اجرای مراحل مختلف همراه است. زیباسازی به عنوان یکی از ارکان مهم در ساخت غرفه اهمیت دارد. زیبایی غرفه می تواند باعث جلب نظر مشتری شود. مشتریان از ایده های زیبایی در هر مکانی استقبال می کنند. کشش و جذب مشتری به مکان های زیبا مختص نمایشگاه ها نیست. در واقع بیشتر افراد به دنبال ایده های زیباشناسی دکوراسیون در فضاهای مختلف همچون پاساژ، رستوران، کافی شاپ و … می باشند.

نکات مهم در غرفه سازی اسپیس فریم نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی

 زیبایی همواره تاثیر زیادی بر انتخاب های مشتریان دارد. بخشی از دکور غرفه نمایشگاهی توسط سازنده آن ایجاد می شود. بنابراین بهتر است از متخصصان ساخت غرفه کمک بگیرید. ارکان زیباشناسی باید در نقاط مختلف غرفه به کار بسته شوند. در واقع این عناصر به شکل محسوس یا نامحسوس بر روی انتخاب های مشتریان تاثیر خواهد داشت.


غرفه سازی نمایشگاهی

معرفی اهداف ساخت غرفه نمایشگاهی و بخش های مختلف غرفه

غرفه سازی به عنوان یکی از شگردهای تبلیغاتی مورد توجه قرار می گیرد. غرفه نمایشگاهی در بسیاری از کشورهای صنعتی با مدیریت مستقل مدنظر قرار می گیرد. در واقع برای ساخت غرفه برنامه ریزی جامع و متمرکزی انجام می شود. تمام این اقدامات در راستای جلب نظر مشتری و دستیابی به سود بیشتر حائز اهمیت است.

اهمیت ساخت غرفه نمایشگاهی

تجربه نشان می دهد صاحبان کسب و کار و مدیران شرکت هایی که بر روی غرفه سازی نمایشگاهی مانور می دهند، در کسب سود موفق تر هستند. در واقع آن ها در غرفه نمایشگاهی از شگردهای جلب مشتری کمک می گیرند. وجود یک تیم متخصص و کارآمد می تواند گزینه خوبی برای ساخت غرفه حرفه ای باشد. غرفه های حرفه ای با شگردهای بازاریابی تلفیق می شوند. از این رو برای جلب نظر مشتری کارایی قابل توجهی دارند. شرکت های با سابقه در ساخت و تحویل غرفه نمایشگاهی موفق تر عمل می کنند.

غرفه سازی نمایشگاهی با سازه اسپیس فریم

زمانی که نکات مهم بازاریابی در غرفه سازی نمایشگاهی اعمال می شود، مشتریان بیشتر با فضای غرفه درگیر می شوند. درگیر شدن مشتریان با فضای غرفه ها به معنای فروش بیشتر و کسب سود می باشد. غرفه نمایشگاهی می تواند هویت و کسب و کار شما را بهتر از هر چیز دیگری نشان دهد. در واقع این دکوراسیون در حکم کارت شناسایی و هویت کسب و کار است. بنابراین نباید از اهمیت ساخت غرفه نمایشگاهی غافل شوید.

غرفه نمایشگاهی باید با ویژگی های خاصی مورد استفاده قرار بگیرد. در این صورت می تواند زمینه برای کسب و کار موفق را ایجاد نماید.

جذابیت به عنوان یکی از پارامترهای مهم در ساخت غرفه مدنظر قرار می گیرد.

غرفه های نمایشگاهی دکوراسیون کسب و کار را تشکیل می دهند. بنابراین باید به شکل هماهنگ با نوع برند و کالای فروشی انتخاب شوند.

در هر ساخت و سازی یک پیام برای مخاطب و مشتری نهفته است. این پیام توسط طراح در ساخت غرفه نمایشگاهی مدنظر قرار می گیرد.

غرفه سازی نمایشگاهی

نکات مهم در غرفه سازی نمایشگاهی

طراحی غرفه باید با موقعیت مکانی هماهنگی لازم را داشته باشد. برای ساخت غرفه نمایشگاهی باید به ابعاد و اندازه غرفه توجه کنید. ابعاد غرفه ها بر حسب سلیقه و نظر مدیران و صاحبان شرکت مشخص نمی گردد. بسیاری از افراد گمان می کنند غرفه های بزرگ پرستیژ شغلی را بالا می برند و تاثیر مثبتی در برندینگ کالا دارند. بهتر است برای غرفه سازی نمایشگاهی از استانداردهای تعریف شده کمک بگیرید. در واقع این اندازه با توجه به نوع کالا، تعداد کالا، فضای لازم برای تشریفات و … تخمین زده می شود.

تفکیک فضا در طراحی غرفه

در غرفه نمایشگاهی می توان تفکیک فضاهای مختلف را مشاهده کرد. فضای نمایشگاهی به بخش های مختلف مبلمان اداری، فضای مشاوره، اطلاع رسانی، فضای پذیرایی و خدمات، فضایی برای نمایش کالا، فضای آموزش و فضای انبار(ذخیره کالا)قابل تفکیک است.

بخش اطلاعات در غرفه نمایشگاهی از اهمیت بالایی برخوردار است. در واقع افراد از طریق همین فضا با عملکرد، کالاهای شرکت و … آشنا می شوند. اطلاع رسانی موفق می تواند در جلب رضایت مشتری اهمیت زیادی داشته باشد. تقریباً تمامی مشتریان از طریق اطلاع رسانی اولیه به فعالیت و کالاهای شرکت علاقه مند می شوند. راهنمایی، جواب سوال مشتریان، معرفی تخفیف ها و هدایای شرکت، دریافت بروشورها و … مربوط به قسمت اطلاع رسانی غرفه نمایشگاهی می باشد.

در بخش نمایشی غرفه می توان کالاها، خدمات و محصولات را مشاهده کرد. کارشناس فروش، مسئول غرفه و کارشناس فنی کادر بخش نمایشی غرفه ها را تشکیل می دهند. بازدید کنندگان در هنگام مراجعه به بخش نمایشی غرفه ها می توانند از نزدیک با محصولات غرفه آشنا شوند.

غرفه سازی
غرفه سازی با سازه اسپیس فریم

بخش مشاوره و مذاکره در فضاهای نمایشگاهی اهمیت زیادی دارد. در واقع این بخش می تواند بازدید کنندگان را برای خرید یا انتخاب آماده نماید. در قسمت مشاوره می توان اطلاعات مربوط به توانایی های شرکت، مزیت خرید محصول و … را به مشتری توضیح داد.

بخش پشتیبانی غرفه نمایشگاهی می تواند به دو شکل قابل رویت یا غیر قابل رویت باشد. بخش قابل رویت مبلمان اداری، بازدید کنندگان و …را شامل می شود. بخش غیر قابل رویت نیز شامل فضای انبار، استراحت، آبدارخانه و …. می شود.

ممکن است بخشی از غرفه نمایشگاهی نیز به فضای آموزش اختصاص یابد. در این فضا آموزش های لازم درباره روش های جذب مشتری، معرفی شرکت، نحوه فعالیت و عملکرد شرکت و … به افراد داده می شود.

کف سازی غرفه نمایشگاهی

اهمیت کف سازی غرفه نمایشگاهی و تاثیر آن بر روند فروش

برای غرفه سازی نمایشگاهی نیاز به کف سازی داریم. البته برخی از صاحبان و مدیران شرکت ها در غرفه سازی نمایشگاهی به دکوراسیون یا طراحی دیوار و سقف غرفه بسنده می کنند و از کف سازی غرفه نمایشگاهی غافل می شوند. کف سازی برای غرفه نمایشگاهی بخشی از دکوراسیون غرفه تلقی می شود. بنابراین به اندازه سایر اجزای دکوراسیون مورد توجه قرار می گیرد.

اهمیت کف سازی غرفه

کف سازی غرفه نمایشگاهی می تواند غرفه شما را به یک غرفه شاخص در نمایشگاه تبدیل کند. به طور کلی کف سازی به عنوان یک ابزار مهم برای جلوه بیشتر دکوراسیون و غرفه مدنظر قرار می گیرد. در واقع با کف سازی غرفه نمایشگاهی می توان از سطح هموار نمایشگاه فاصله گرفت. همین موضوع در برندینگ کالا و خدمات شما تاثیر زیادی دارد.

کف سازی برای غرفه های نمایشگاهی با متریال و مواد مختلف انجام می شود. پارکت، لمینت، یونولیت های فشرده، چوب و … به عنوان کفپوش های به کار رفته در فضای نمایشگاهی مورد توجه قرار می گیرند. این کفپوش ها در بیشتر موارد به شکل ناموزون در فضاهای نمایشگاهی استفاده می شوند. در گذشته ساخت و طراحی کفپوش غرفه نمایشگاهی با صرف هزینه بالا و زمان طولانی همراه بود.

اهمیت کف سازی در غرفه سازی نمایشگاهی

اسپیس فریم در کف سازی غرفه

امروزه برای کف سازی غرفه نمایشگاهی از اسپیس فریم استفاده می شود. فریم های به کار رفته در کف سازی غرفه نمایشگاهی به شکل آماده هستند. این فریم ها به شکل مکعب تولید می شوند. زمانی که مکعب های فریم در کنار هم قرار می گیرند، بافت یکپارچه و یکنواخت برای کف سازی غرفه نمایشگاهی به وجود خواهد آمد.

کف سازی غرفه نمایشگاهی از تنوع برخوردار بوده و شما می توانید بر حسب نیاز آن ها را انتخاب نمایید. سازه های کف به شکل هموار تولید می شوند و قابلیت نصب سریع دارند. امکان تنظیم پایه های سازه به کار گرفته شده در کف وجود دارد. از کف سازی غرفه نمایشگاهی به عنوان کف کاذب یاد می شود. این کف در اندازه، ارتفاع و رنگ های مختلفی آماده می شود. دکوراسیون غرفه با انتخاب طرح های کف بسیار متفاوت و جذاب خواهد شد. طرح های کف سازی غرفه نمایشگاهی بسیار متنوع و جذاب هستند. این طرح ها در نهایت بافت یکنواخت، زیبا و همواری را در فضای دکوراسیون غرفه نمایشگاهی ایجاد می کنند.

 

فواید بهره مندی از کف کاذب

متریال های به کار گرفته شده در کف سازی غرفه نمایشگاهی می توانند شیشه، چوب، موکت، لمینت، پارکت و … باشند. همچنین می توانند از طیف رنگی جذابی برای حضور در نمایشگاه برخوردار باشند. ممکن است برای راه اندازی، نصب و … برخی از تجهیزات نمایشگاه نیاز به سیم کشی داشته باشید. به کمک کف کاذب غرفه سازی نمایشگاهی می توانید سیم کشی داخل نمایشگاه را از دید عموم پنهان کنید. قطعاً نبود سیم کشی در ظاهر غرفه نمایشگاهی تاثیر زیادی در زیبایی دکوراسیون آن دارد.

غرفه سازی
غرفه سازی اسپیس سازان ایران
 

ایده های خلاقانه در کف سازی

غرفه سازی نمایشگاهی می تواند از ایده های بکر و خلاقانه در کف سازی بهره مند شود. ایده های کف سازی غرفه نمایشگاهی همواره مورد توجه سایر افراد قرار می گیرند. به عنوان مثال اگر غرفه شما لوازم ورزشی ارائه می نماید، می توانید برای برندینگ محصولات از کف سازی با چمن مصنوعی بهره مند شوید. قطعاً کف سازی غرفه نمایشگاهی با چمن مصنوعی تاثیر زیادی در جذب مشتری دارد. در واقع با غرفه سازی نمایشگاهی می توان کسب و کار خود را به خوبی معرفی کرد.

موکت، فرش و … نیز می توانند در غرفه سازی نمایشگاهی مورد استفاده قرار بگیرند. در واقع برای بهره مندی از کفپوش ها می توان از مواد و متریال مختلفی استفاده کرد.

پالت های بلک لایت نیز به عنوان یک کفپوش لاکچری در کف سازی غرفه نمایشگاهی مدنظر قرار می گیرد. کف سازی غرفه نمایشگاهی با عناصر زیبایی پیوند محکمی دارد. کف سازی در غرفه های نمایشگاهی باید با رعایت استانداردها انجام شود. به عنوان مثال سازه کف باید از توانایی تحمل سنگینی و وزن محصولات برخوردار باشد. در غیر این صورت عدم تحمل وزن می تواند خرابی بیشماری در نمایشگاه به راه بیندازد. در گذشته امکان بهره مندی مجدد از کفپوش های ساخته شده در غرفه ها نبود. امروزه می توان کفپوش های به کار رفته در کف غرفه ها را برای استفاده مجدد آماده کرد. در نتیجه در تخمین هزینه ها صرفه جویی خواهد شد. این کفپوش ها بر روی اسپیس فریم ها قرار می گیرند و با نکات امنیتی اجرا می شوند.

نکات مهم در غرفه سازی نمایشگاهی

غرفه سازی در فضای باز

نکات مهم در اجرای غرفه اسپیس فریم فضای باز

اسپیس فریم ها با ابعاد گسترده و وسیعی برای فضاهای مختلف به کار بسته می شوند. اسپیس فریم در فضای باز برای راه اندازی و برپایی نمایشگاه مورد توجه قرار می گیرد. غرفه ها در فضای باز با آزادی عمل بیشتری همراه هستند. بنابراین می توانند با اشکال مختلفی نمایان شوند.

همان طور که می دانید شکل طراحی اسپیس فریم در فضاهای مختلف اهمیت زیادی دارد. برخی از غرفه ها دارای ابعاد بیشتری هستند. اسپیس فریم ها با گستردگی ابعاد غرفه ها هیچ مشکلی ندارند. این سازه ها در کمترین زمان ممکن شکل می گیرند. از استحکام و مقاومت قابل توجهی برخوردار هستند و زیبایی لازم برای نما و دکوراسیون غرفه سازی نمایشگاهی را دارا می باشند.

غرفه اسپیس فریم فضای باز

مقاوم سازی غرفه اسپیس فریم فضای باز

غرفه اسپیس فریم فضای باز با دکوراسیون های خاصی نمایان می شود. این غرفه ها در فضای بیرون شکل می گیرند. بنابراین باید در برابر عوامل و عناصر جوی به خوبی محافظت شوند. فرض کنید محصولات عرضه شده در غرفه اسپیس فریم فضای باز کتاب، لوازم صوتی و تصویری، مواد خوراکی و… می باشد. قطعاً نفوذ رطوبت به داخل غرفه ها می تواند مشکلات زیادی برای صاحبان غرفه به همراه داشته باشد. غرفه اسپیس فریم فضای باز می تواند شرایط استاندارد لازم برای برپایی نمایشگاه را در فضاهای بیرونی فراهم آورد. در واقع این سازه ها به شکل حفاظت شده در برابر شرایط نامطلوب جوی همچون باد، باران، برف، یخبندان، نور آفتاب و … قرار می گیرند.

هر کدام از شرایط جوی بسته به نوع عملکرد خود می تواند بسیار مخرب و آسیب رسان باشد و روند کاری شرکت ها و صاحبان صنایع مختلف را در غرفه اسپیس فریم فضای باز با مشکل مواجه نماید.

وزش باد و باران از جمله عناصر محیطی غیر قابل کنترل در غرفه سازی نمایشگاهی می باشد. از این رو رعایت نکات مقاومتی در مقابل این عناصر جوی اهمیت به مراتب بیشتری دارد. مقاوم سازی به عنوان مهمترین عامل در اسپیس فریم در فضای باز مدنظر قرار می گیرد.

سازه های اسپیس فریم در غرفه سازی نمایشگاهی از متریال مستحکم و مقاوم شکل گرفته اند. مقاومت متریال در برابر رطوبت و نور آفتاب به تنهایی نمی تواند امنیت لازم برای فضای نمایشگاه را فراهم آورد. تیم مجرب راه اندازی اسپیس فریم از بست های مناسبی برای تشکیل اسکله سازه کمک می گیرند. این بست ها باید به دقت اجزای سازه را به یکدیگر متصل نماید.

غرفه اسپیس فریم در سالن

امنیت غرفه اسپیس فریم فضای باز

زمانی که پارامترهای امنیتی لازم برای ساخت سازه مورد توجه قرار گرفت، می توان سازه ها را با اطمینان بیشتری مورد استفاده قرار داد. غرفه اسپیس فریم فضای باز به عنوان یک سرپناه امن برای مشتریان و صاحبان صنایع مختلف مدنظر قرار می گیرد. بنابراین باید امنیت فضای داخلی و بیرونی سازه از هر جهت تامین شود.

زیبایی به عنوان یکی از عناصر مهم در اسپیس فریم فضای باز مدنظر قرار می گیرد. غرفه سازی نمایشگاهی برای جلوه محصولات، کالاها و خدمات حائز اهمیت است. شکل طراحی غرفه ها باید با الگوهای روز دنیا تطبیق داشته باشد. این ایده های مدرن می توانند باعث زیبایی دکوراسیون غرفه شوند.

استحکام در ساخت غرفه اسپیس فریم

خلاقیت در غرفه فضای باز

دکوراسیون غرفه ها از اهمیت بالایی در جذب مشتری برخوردار هستند. ایده های خلاقانه در غرفه اسپیس فریم فضای باز می تواند جذب مخاطب و مشتری را افزایش دهد.

بعد از اتمام نمایشگاه نیز می توان اسپیس فریم را به راحتی جمع آوری کرد و برای استفاده مجدد ذخیره نمود. خوشبختانه اسپیس فریم ها یک بار مصرف نیستند و در صورت نگهداری صحیح می توان از آن ها به مدت طولانی استفاده کرد. منظور از نگهداری صحیح همان رعایت استانداردها در استفاده از اسپیس فریم نمایشگاهی می باشد. به عنوان مثال اندازه سازه باید با ظرفیت نمایشگاه تناسب داشته باشد. این موضوع از تحمیل فشار بیش از اندازه به سازه جلوگیری می‌کند و عمر سازه را افزایش می دهد.

برای دوام سازه نیز باید از مواد سبک اما مقاوم کمک گرفت. این مواد و متریال در هنگام سفارش تعیین می شوند. ممکن است انتخاب مواد مقاوم برای  اسپیس فریم فضای باز با پرداخت هزینه بیشتر همراه باشد اما همین موضوع افزایش عمر اسپیس را به دنبال دارد. ضمن اینکه زمینه برای استفاده های بعدی اسپیس فریم را مقدور می سازد.

برای غرفه اسپیس فریم فضای باز از طرح های جذاب کمک بگیرید. در این صورت می توانید به کسب سود بیشتر امیدوار باشید و از حضور در نمایشگاه لذت ببرید. در غرفه سازی نمایشگاهی از مواد ضد رطوبتی نیز به شدت استقبال می شود. این مواد پوشش خوبی در برابر رطوبت به وجود می آورند و در متریال سبک ساخته می شوند.

قبل از سفارش غرفه اسپیس فریم فضای باز باید نکات محیطی، نوع نمایشگاه، اندازه محصولات و … را مدنظر قرار دهید.

غرفه اسپیس فریم فضای باز

غرفه سازی داخل سالن

کاربرد و اهمیت اسپیس فریم فضای داخل سالن

اسپیس فریم فضای داخل سالن برای طراحی مکان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. از اسپیس فریم فضای داخل سالن برای تحقق اهداف مختلف استفاده می شود. در واقع گاهی برای برپایی نمایشگاه از اسپیس فریم کمک گرفته می شود. اسپیس نمایشگاهی سالنی ابعاد قابل توجهی را در بر می گیرد.

اهمیت استفاده از اسپیس فریم فضای داخل سالن

اسپیس فریم فضای داخل سالن می تواند امکان طراحی چندین غرفه را با هم فراهم نماید. بحث استحکام به عنوان یکی از بحث های مهم در دکوراسیون نمایشگاه ها مطرح می شود. این سازه باید از نظر ابعاد، تحمل فشار، سنگینی و … ارزیابی شود. غرفه سازی نمایشگاهی باید با کیفیت انجام شود. در این صورت می توانید در سال های متمادی از اسپیس نمایشگاهی فضای داخل سالن ، اسپیس فریم فضای باز کمک بگیرید.

اسپیس فریم فضای داخل سالن برای مقاصد مختلفی طراحی و ارزیابی می شود. این اسپیس یک پوشش سراسری و کم هزینه را برای کاربران فراهم می کند. این ایده ارزان، کیفیت را به عنوان یک اصل مهم در دیزاین سالن مورد توجه قرار می دهد. ضمن اینکه از استانداردهای مهم در طراحی فضای داخل سالن بهره مند می شود. تمام این خصوصیات و ویژگی ها برای موفقیت در چیدمان دکوراسیون فضای سالن مدنظر قرار می گیرد.

مزیت بهره مندی از اسپیس فریم

بسیاری از باشگاه ها، سوله های ورزشی، سالن های مطالعه، تالارهای موقت عروسی، پارکینگ ها، بیمارستان های صحرایی، مرکز هلال احمر موقت و … از اسپیس فریم داخل سالن کمک می گیرند. همیشه دلیل بهره مندی از اسپیس فریم قیمت ارزان نیست. گاهی اوقات افراد نیاز به ساخت و ساز سریع مکان دارند. بنابراین نمی توانند از مصالح واقعی کمک بگیرند. پروژه های ساختمانی نیاز به فضاسازی دائم دارند، ضمن اینکه کاربران را در انتخاب فضا با محدودیت جدی مواجه می نمایند. بنابراین استفاده از اسپیس فریم ها آزادی عمل بیشتری به کاربران می دهد. ضمن اینکه صرفه جویی قابل توجهی را در هزینه ها به همراه دارد.

غرفه سازی اسپیس سازان ایران

خلاقیت و استحکام در ساخت غرفه اسپیس فریم

برای ساخت غرفه با سازه اسپیس نمایشگاهی در داخل سالن باید از ایده های هنرمندانه و خلاقانه کمک بگیرید. این ایده ها در فضای سالن ها باید با کاربرد فضا سنخیت داشته باشد. برای ساخت اسپیس فریم داخل سالن از مواد و متریال درجه یک استفاده می شود. این موضوع برای تامین امنیت و استحکام سازه مدنظر قرار می گیرد. اسکلت اسپیس از اتصال قطعات به یکدیگر شکل می گیرد. از این رو تخمین فشار وزنی سازه، قطعات و … اهمیت زیادی دارد.

اسپیس فریم نمایشگاهی فضای داخل سالن باید در برابر شرایط نامطلوب آب و هوایی مقاومت داشته باشد. وزش باد، باران، برف، نور آفتاب و … از عوامل مهم و تاثیرگذار در ساخت اسپیس فریم می باشد. در واقع اسپیس فریم نباید تحت تاثیر عوامل جوی  قرار بگیرد. متریال به کار رفته در اسپیس فریم باید سبک وزن باشند. در غیر این صورت فشار و سنگینی زیادی بر روی سازه تحمیل می کنند. در چنین شرایطی ممکن است سازه به دلیل عدم تحمل فشار فرو بریزد. سقوط و فرو ریختن اسپیس فریم فضای داخل سالن می تواند خسارات زیادی به محصولات و کالاها را به همراه داشته باشد. ضمن اینکه باعث آسیب های جانی نیز شود.

افرادی که اسپیس فریم سالن را طراحی می کنند، باید به شکل متعهدانه و مسئولانه عمل نمایند. در واقع بروز هر گونه اختلال یا نقصی در ساختار اسپیس فریم می تواند به دلیل سهل انگاری افراد در ساخت اسپیس فریم باشد. متریال کم وزن  مستحکم برای ساخت و طراحی اسپیس فریم در مکان های مختلف توصیه می شوند.

بیشتر سازه های اسپیس برای فضاهای باز به کار گرفته می شوند. برای برپایی نمایشگاه، رونمایی از محصولات، اجرای نمایش، افتتاحیه و … نیاز به اسپیس فریم داریم.

غرفه سازی با سازه اسپیس فرم در نمایشگاه

تنوع در اسپیس

غرفه سازی اسپیس در فضای داخل سالن نمایشگاه از نظر ابعاد محدودیتی ندارد. بنابراین می تواند برای فضاهای مختلف مورد استفاده قرار بگیرد. اسپیس های به کار رفته در فضای سالن از نظر متراژ، طرح، الگو و … تفاوت دارند. این اسپیس ها می توانند بدون بنر یا به همراه بنر مورد استفاده قرار بگیرند. اگر قرار است اسپیس ها به همراه بنر طراحی شوند، در این صورت باید بنرها متناسب با غرفه های درون سالن باشند.

برای غرفه سازی نمایشگاهی از اسپیس فریم استفاده می شود. در واقع غرفه آرایی در فضاهای نمایشگاهی با اشکال مختلف و ابعاد گوناگون قابل انجام است. قیمت غرفه سازی نمایشگاهی با توجه به نوع متریال، متراژ فضای سالن، نوع اسکله و ساختار آن متفاوت خواهد بود. برای نظم و ترتیب فضای داخل سالن می توانید از اسپیس فریم کمک بگیرید. اسپیس فریم ها باعث می شوند محیط نمایشگاه مرتب و منظم به نظر برسد. همچنین شرایط تفکیک سالن به غرفه های متعدد را به راحتی فراهم می نمایند. در واقع غرفه سازی نمایشگاهی با اسپیس فریم بدون دردسر فراهم خواهد شد.

فروش اسپیس فریم

اجاره اسپیس فریم نمایشگاهی

جهت مشاهده پروژهای اتمام شده به پیچ اینستاگرام اسپیس سازان ایران مراجعه نمایید.

کانال ما را در جوامع مجازی دنبال کنیــد

Instagram
Telegram

لطفا مطالب ما را به اشتراک بگذاریـــد

میانگین: 5 / 5. تعداد: 18