آچار جغجغه

آچار جغجغه، از لوازم مهم در هنگام خرید اسپیس می باشد و باید به آن توجه داشته باشید. آچار جغجغه را می توانید با برند ها و نمونه های مختلف در بازار ببینید. اگر شما نیز می خواهید در این زمینه به اطلاعات کاملی دست پیدا کنید، این مقاله ی ارزشمند را از دست ندهید که می تواند برای شما کاربردی باشد. تمام آن چیزی که برای آچار جغجغه نیاز دارید و می خواهید بدانید را در این مقاله عنوان کرده ایم.

آچار جغجغه چیست؟

آچار جغجغه یا آچار بکس، برای باز و بسته کردن انواع پیچ و مهره های شش ضلعی طراحی و تولید می شود. استفاده از آچار مدل جغجغه ای، می تواند کار را برای ساخت اسپیس فریم راحت تر کند.

انواع آچار جغجغه

انواع آچار جغجغه را می توانید بسته به کاربری خود در بازار ببینید. آچار جغجغه، تنوع بالایی داشته و بر اساس مشخصات فنی تقسیم بندی می شود. هر کدام از نمونه های این محصول دارای پارامتر ها و معیار های مختلفی برای رده بندی هستند. آچار جغجغه، یکی از وسایلی است که برای اسپیس فریم مورد استفاده قرار می گیرد و می تواند در قیمت اسپیس فریم هم موثر باشد. کشور های سازنده ی آچار های موجود در بازار، متفاوت هستند.

ویژگی های آچار جغجغه

آچار جغجغه موجود در بازار، با وزن ها، ویژگی ها، جنس ها، کاربرد ها و … متفاوتی در بازار موجود است. افراد با توجه به چیزی که نیاز دارند، آچار مدل جغجغه ای را تهیه می کنند. مشخصات فنی هر آچار، مورد بررسی قرار گرفته و بهترین نمونه انتخاب می شود. شرکت هایی که فروش اسپیس فریم را انجام می دهند، در کنار این موضوع، فروش آچار مدل جغجغه ای را هم انجام می دهند؛ زیرا همانطور که گفتیم، یکی از ملزومات برای بستن پیچ ها در اسپیس فریم، آچار می باشد. ارائه ی ضمانت کالا در هنگام خرید، می تواند یک ویژگی مثبت برای خرید این نمونه آچار باشد.

نحوه کار با آچار جغجغه

قبل از خرید آچار نمونه ی جغجغه ای، باید کاربرد آن را مورد بررسی قرار دهید. برای بستن اسپیس فریم، باید بدانید که به چه وسایلی نیاز دارید و علاوه بر آچار جغجغه، باید وسایل مورد نیاز را تهیه کنید. در بستن اسپیس فریم علاوه بر آچار مدل جغجغه ای، بست اسپیس فریم، پیچ و مهره ها، سازه ها و … هم مورد نیاز هستند. پس، ابتدا وسایل مورد نیاز خود را باید تهیه کرده و برای بستن اسپیس فریم، نحوه ی کار با آچار را آموزش ببینید. مکانیزم کار کردن آچار مدل جغجغه ای، بسته به نوع آن متفاوت می باشد. به صورت کلی با چرخش چرخ دنده، انتهای ضامن به سمت بالا لغزیده و به شیار بعدی سقوط می کند. اگر چرخ دنده به سمت دیگر بچرخد نیز انتهای ضامن به چرخ دنده فشار آورده و از دوران آن جلوگیری می کند. با این مکانیزم، آچار کار می کند. اگر از طرف دیگر آچار استفاده کنید نیز جهت چرخش پیچ عوض می شود.

نکات خرید آچار

تهیه ی آچار مدل جغجغه ای با توجه به کاربردی که دارد، برای خریداران حائز اهمیت می باشد. افرادی که اقدام به اجاره اسپیس فریم می کنند، نیازی به آچار جغجغه ندارند؛ ولی برای دیگر افراد که این محصول را خریداری می کنند، وجود آچار ضروری است. اما برای خرید باید از فروشگاه های معتبر این محصول را تهیه کنید و در هنگام خرید باید نکاتی را مد نظر قرار دهید. در ادامه، این نکات را عنوان کرده و توضیح می دهیم:

·        جنس و طراحی دسته

توجه به جنس و طراحی دسته، موضوع مهمی است که باید هنگام خرید به آن توجه داشته باشید. برای بستن اسپیس فریم از آچار مدل جغجغه ای استفاده می شود و باید دسته آن به صورتی باشد که دست در هنگام بستن، خسته نشود. جنس ضد لغزش آچار جغجغه و طراحی ارگونومیکی، می تواند بازدهی شما را هنگام کار با این آچار افزایش دهد.

·        قابلیت تغییر جهت چرخش

برای یک سری از آچار جغجغه ها می توانید جهت باز یا بسته شدن پیچ را تعیین کنید.

·        قیمت آچار

با توجه به برند و کیفیت آچار جغجغه، می توانید این محصول را در بازار با قیمت های متفاوت ببینید. اما شما باید با توجه به کاربرد این نوع آچار جعغجغه و کاری که می خواهید با آن انجام دهید، آچار را انتخاب کنید.

·        قابلیت تعویض سری

اگر آچار جغجغه چنین قابلیتی داشته باشد، می توانید به راحتی سری آن را تعویض کرده و از سری های مختلف آن برای باز و بسته کردن انواع پیچ و مهره های شش ضلعی استفاده کنید. از طرفی دیگر، به حمل جعبه ای با انواع پیچ و مهره ها و آچار ها نیاز نخواهید داشت.

·        قابلیت قفل پذیری

توجه به قابلیت قفل پذیری آچار جغجغه و کیفیت قفل آن در هنگام خرید، موضوع مهمی بوده و باید به آن توجه داشته باشید. آچار مدل جغجغه ای، باید به خوبی بر روی پیچ قفل شود تا شما امکان باز و بسته کردن آن را داشته باشید.

·        جنس آچار

توجه به جنس آچار مدل جغجغه ای و وزن پایین آن، می تواند برای استفاده مهم باشد و خریداران باید به این دو مورد توجه کنند. عموما آچار ها از جنس فولاد و کروم وانادیوم، رضایت بیشتری از سمت مشتریان داشته اند. جنس فولاد و کروم وانادیوم، مقاومت بیشتری را در مقابل فشار دارند. همین موضوع، می تواند در دوام آچار تاثیر داشته باشد.

·        اندازه درایو

اما در خرید آچار جغجغه، باید به اندازه درایو نیز توجه داشته باشید. طراحی و تولید این نوع آچار در ۴ سایز 1.2، 3.4، 3.8 و همچنین 1.4 برحسب اینچ انجام می شود. پیچ و مهره ها، اندازه های مختلف دارند و برای باز و بسته کردن آن ها، باید از آچار مناسب استفاده کرد. بعضی از انواع آچار جغجغه، قابلیت تعویض درایو را دارند و می توان از سری های بکس نیز برای بستن پیچ و مهره استفاده کرد.

این سایت، یکی از ارائه دهندگان آچار جغجغه با کیفیت و قیمت مناسب برای بستن انواع پیچ و مهره های اسپیس فریم می باشد. مشخصات محصول را مورد بررسی قرار داده و به راحتی از طریق سایت، محصول مورد نیاز خود را خریداری کنید.

میانگین: 0 / 5. تعداد: 0