ساخت گلخانه با اسپیس فریم

ساخت گلخانه با سازه های فلزی، می تواند هزینه های بسیار زیادی را برای افراد داشته باشد. می توان  با کمک گرفتن از سازه های اسپیس فریم، برای طراحی و اجرای گلخانه از هزینه های مربوط تا حد زیادی کم کرد. سازه اسپیس فریم نسبت به سازه های دیگر، قیمت مناسب تری داشته و می تواند انتخاب مناسبی باشد. اما اگر می خواهید هزینه ها را مدیریت کنید، می توانید اجاره اسپیس فریم را از شرکت های معتبر انجام دهید. سازه های آماده اسپیس فریم برای اجاره، با بست اسپیس فریم به هم محکم شده اند و اجاره آن ها می تواند کار را برای شما راحت کند. اگر شما نیز قصد ساخت گلخانه را دارید و با این سازه ها آشنا نیستید، در این مقاله توضیحاتی را داده و بهترین شرکت ارائه دهنده ی خدمات نصب و اجرای گلخانه را به شما معرفی می کنیم. پس، با ما همراه بوده و این مقاله ی مفید را از دست ندهید که می تواند در ساخت گلخانه کاربردی باشد.

سازه های فلزی گلخانه

از دیرباز تا کنون برای ساخت گلخانه، از سازه های مختلف کمک می گرفتند. در گذشته، بیشتر از سازه های فلزی استفاده می کرند. زیرا مقاومت بیشتری را نسبت به سازه با جنس های دیگر داشت. روکشی که برای روی گلخانه در نظر گرفته می شود، سنگین بوده و سازه های فلزی امکان نگهداری آن را داشتند. به همین دلیل، بیشتر از این سازه ها برای ساخت گلخانه کمک می گرفتند. اما در چند سال اخیر، فروش اسپیس فریم که یک نوع سازه ی فلزی از همان نوع و با کیفیتی بسیار بالا و زیبایی منحصر به فرد می باشد، افزایش یافته است. دلیل این موضوع نیز کیفیت بالای این نوع سازه ی فلزی در برابر رطوبت می باشد.

اسپیس فریم برای ساخت گلخانه چیست؟

اسپیس فریم (space frame)، داربست یا سازه ی فضاکار می تواند کاربرد های زیادی برای افراد داشته باشد. این سازه ها را برای ساخت گلخانه نیز مورد استفاده قرار می دهند. اما علاوه بر ساخت گلخانه، برای طراحی و اجرای سقف های بدون ستون نیز از آن کمک می گیرند. این نوع سقف ها که به عنوان سقف های بدون ستون نیز شناخته می شوند و با کمک اسپیس فریم طراحی می گردند، در بسیاری از مکان ها نصب می شوند. به عنوان مثال، از این سقف های طراحی شده با اسپیس فریم، برای مکان های تفریحی، صنعتی و … می توان کمک گرفت. این سقف ها، برای ساخت گلخانه نیز طراحی می گردند. اسپیس فریم، یک سازه فلزی و سه بعدی با مدل های مکعبی می باشد که  می تواند در زیبایی فضای طراحی شده تاثیر بسزایی داشته باشد.

گلخونه

معرفی انواع سازه ها برای ساخت گلخانه

می توان از انواع سازه ها برای ساخت گلخانه استفاده کرد. اما هر سازه ای از کیفیت لازم برخوردار نیست. برای بررسی و تهیه ی هر سازه، باید با ویژگی های مثبت و منفی آن آشنا شوید تا بتوانید بهترین انتخاب را برای خرید، با توجه به قیمت داشته باشید. در بین سازه های تولیدی برای ساخت گلخانه، اسپیس فریم از همه مقرون به صرفه تر است. قیمت اسپیس فریم با توجه به مزایایی که دارد، مناسب و اقتصادی می باشد. می توانید از این سازه استفاده کرده و بهترین نتیجه را بگیرید. از این سازه، برای پوشاندن دهانه ی محیط های بیرونی و درونی که تکیه گاه پایینی دارند هم استفاده می شود.

مزایای استفاده از اسپیس

همانطور که در قسمت قبل گفتیم، اسپیس فریم می تواند مزایای زیادی برای افراد داشته باشد. به همین دلیل، بسیاری از کسب و کار ها در موارد مختلف از این سازه ها استفاده می کنند. در چند سال اخیر، تقاضای افراد برای تهیه ی اسپیس فریم بالا رفته است.
افراد به مزایای استفاده از این سازه برای ساخت گلخانه پی برده اند. اما این سازه چه مزایایی دارد که در این چند سال محبوبیت زیادی پیدا کرده است؟ این سازه، سبک بوده و به راحتی قابلیت نصب و اجرا دارد. با کمک این سازه، می توانید هر محیطی را به زیباترین شکل طراحی کنید.
استفاده از این سازه برای ساخت گلخانه نیز می تواند به آن زیبایی منحصر به فردی ببخشد. وزن پایین سازه و مقاومت بالای آن، از مهم ترین دلایلی است که افراد رغبت پیدا می کنند که این سازه را تهیه کنند. وزن پایین می تواند قابلیت حمل و نقل سازه را بالا برده و از هزینه های مربوط به جا به جایی محصول کم کند. مقاومت بالای سازه در برابر شرایط مختلف آب و هوایی، به خوبی ثابت می کند که این سازه را می توان در فضا های رو باز هم مورد استفاده قرار داد. در نتیجه، این سازه در هوای بارانی، برفی و حتی در مقابل نور مستقیم خورشید با دوام است.

شرکت سازه های اسپیس فریم

شرکت های زیادی، اقدام به تولید سازه های اسپیس فریم برای ساخت گلخانه کرده اند. اما چه شرکتی برای دریافت خدمات مربوط به اسپیس فریم و خرید این سازه ها مورد اعتماد است؟ برای این موضوع، باید از شرکت های معتبر و مطرح خرید کنید. شرکت هایی معتبر هستند که سابقه ای چندین ساله در زمینه ی تولید و فروش اسپیس فریم داشته و رضایت بالایی را به خود اختصاص داده اند. در این شرکت ها، رضایت مشتری حرف اول را می زند و همواره شرکت ها، سازه هایی با کیفیت را به مشتریان ارائه می دهند. این سایت، یکی از شرکت های معتبر در زمینه ی تولید و ارائه ی سازه ی اسپیس فریم می باشد. خدمات نصب و اجرا توسط تیم متخصص مجموعه انجام می شود. اگر می خواهید خرید اسپیس را با بهترین قیمت و بالا ترین کیفیت انجام دهید، می توانید با کارشناسان مجموعه در تماس باشید تا برای انتخاب بهترین سازه، به شما کمک کنند.

میانگین: 0 / 5. تعداد: 0