میز کانتر

میز کانتر نمونه های متنوعی دارد که می توانید بسته به فضایی که در اختیار دارید، نمونه های مختلف را مورد بررسی قرار داده و آن ها را تهیه کنید. محل قرار گیری میز و مدل استاندارد آن نیز اهمیت زیادی بر جلب نظر مخاطب و بازدهی کارکنان یک شرکت یا اداره دارد. به همین منظور در این مقاله، توضیحاتی را برای میز کانتر و ویژگی های استاندارد آن عنوان می کنیم که می توانند برای خرید این محصول تاثیر زیادی داشته باشند. پس اگر می خواهید شما هم میز کانتر vip و مناسبی را بسته به فضای خود سفارش دهید، این مقاله ی ارزشمند را از دست ندهید که می تواند برای شما کاربردی باشد.
میز کانتر به عنوان اولین بخش برای پذیرش افراد شناخته می شود که باید جذاب باشد. میز کانتر یا میز پذیرش، در نمونه های کوچک و بزرگ تولید شده و شما بسته به نیاز خود میتوانید آنها را تهیه کنید.

میز کانتر

انواع مدل های میز کانتر

مدل های متنوعی از میز کانتر، تولید و ارائه می گردد. هر مدل نیز نمونه ها و رنگ های متفاوتی دارد. بسته به فضایی که در اختیار دارید، می توانید مدل ها را با توجه به سلیقه ی خود سفارش دهید. انواع میز کانتر، ویژگی ها و خصوصیات متفاوتی دارند که در هنگام خرید، باید ویژگی های آن ها را دانسته و سپس خرید خود را نهایی کنید. در ادامه، انواع میز پذیرش را نام میبریم:
میز کانتر لوکس و مدرن
کانتر اداری
کانتر مطب پزشکی و دندانپزشکی
در طراحی میز کانتر لوکس و مدرن، باید مواردی را مد نظر قرار داد. شرکت های معتبر و مطرح در زمینه ی ساخت میز کانتر با این موارد آشنا هستند. در طراحی کانتر، باید برخی موارد از قبیل: ثبت برند شرکت، مراجعین و … در نظر گرفته شود. در صورتی که برای کانتر اداری، طراحی متفاوت خواهد بود. افرادی که طراحی میز پذیرش را انجام می دهند، باید به نکات طراحی این میز ها آشنا باشند. کانتر پذیرش مطب نیز با کانتر پذیرش اداری یک شرکت، متفاوت می باشد. ابعاد، رنگ، جنس و … باید برای طراحی مد نظر قرار گرفته شوند. طراحی مدل های گرد و نیمه گرد، از نمونه های زاویه دار سخت تر است. تنها افرادی می توانند طراحی این مدل میز ها را در نهایت دقت انجام دهند که سفارشات زیادی داشته و از تخصص بالایی برای طراحی این مدل میز ها برخوردار هستند. دانش و تخصص یک شرکت برای خرید میز کانتر یا سفارش طراحی آن حرف اول را می زند.
متخصصین یک مجموعه، باید در این زمینه شما را راهنمایی کرده و انواع مدل ها را به شما معرفی کنند.

میز کانتر

خرید مدرن ترین میز پذیرش

مدرن ترین میز کانتر یا میز پذیرش، به شما کمک می کند تا توجه مشتریان را به خود جلب کنید. از طرفی، مکان قرار گیری میز پذیرش مدرن می تواند تاثیر زیادی در فضا و محیط داشته باشد. این سایت، تمامی دغدغه های مشتریان را در نظر گرفته است و برای اینکه مشتریان نگرانی بابت خرید مدرن ترین نمونه میز کانتر نداشته باشند، قابلیت استعلام را بر روی سایت قرار داده است. در صورتی که نمونه ی مد نظر شما در فروشگاه موجود نباشد، در سایت نشان داده می شود. در نتیجه، تا حد زیادی در زمان شما صرفه جویی شده و می توانید در بالاترین سرعت ممکن میز کانتر مد نظر خود را سفارش دهید. برای خرید مدرن ترین میز کانتر، باید به نکات زیادی توجه داشته باشید. دانستن ویژگی های استاندارد یک کانتر پذیرش، اهمیت زیادی دارد. علاوه بر این، می توانید با توجه به طرح و فضایی که در اختیار دارید، میز پذیرش خود را سفارش دهید تا برای شما ساخته شود.

بالاترین کیفیت میز

بالاترین کیفیت میز پذیرش را می توانید در نمونه های موجود میز پذیرش شرکت های مطرح ببینید. رضایت مشتریان، یکی از موارد مهم برای شرکت های سازنده می باشد. به همین دلیل، مواد اولیه باکیفیت برای ساخت میز ها استفاده می شود.
علاوه بر مواد اولیه با کیفیتی که برای طراحی و ساخت میز پذیرش باید مورد استفاده قرار گیرد، باید به ارگونومی و مدل میز نیز توجه شود. باید میز به صورتی ساخته شود که فرد وقتی پشت آن می نشیند، حس خستگی نداشته باشد و به راحتی بتواند کار خود را انجام دهد.
سطح میز پذیرش، باید تا جایی باشد که ساعد فرد به موازات میز کار قرار گیرد. با داشتن یک میز پذیرش استاندارد، می توان کارایی کارکنان یک شرکت یا اداره را افزایش داد و این موضوع، بر بازدهی و روند کاری شرکت موثر است. برای طراحی میز های پذیرش وی آی پی و خاص نیز این شرکت ها نهایت دقت را دارند. در برخی شرکت ها، باید میز پذیرش متفاوت باشد. اولین تماس فیزیکی ارباب رجوع در جلوی میز پذیرش است. طراحی میز پذیرش برای برخی فضا ها، از قبیل: وزارت خانه ها، شرکت ها و موسسات مالی و اعتباری، ادارات و شرکت های خصوصی، شرکت های بزرگ نفتی و … باید در نهایت دقت و ظرافت انجام شود.

میز کانتر

لیست قیمت میز کانتر

شرکت هایی  که تولید کننده و عرضه کننده میز کانتر هستند، این میز ها را در قیمت های متفاوتی نسبت به ابعاد، جنس میز ها و … می فروشند. اما بهترین سایتی که می توانید به آن اعتماد کنید، این سایت است. این سایت، بهترین قیمت را در کنار کیفیت بالا و … برای محصولات خود در نظر گرفته است. در سایت می توانید بالاترین قیمت را برای مدل های میز پذیرش تا پایین ترین قیمت، دیده و بر اساس مدل های موجود و بودجه ی مدنظر خود، خرید را نهایی کنید. شماره های درج شده در سایت، راهی آسان برای اطلاع از قیمت میز کانتر های موجود در سایت یا طراحی سفارشی میز پذیرش هستند. کارشناسان فروش مجموعه، در هر لحظه آماده ی پاسخگویی به سوالات شما هستند.

میانگین: 0 / 5. تعداد: 0