موکب

موکب را می توان با انواع سازه ها طراحی و اجرا کرد. اما بهتر است از سازه هایی برای این کار استفاده کنند که مقاومت بالا و دوام خوبی داشته باشد. برای طراحی و اجرای این کار، از تخصص کارشناسان در این حوزه استفاده می شود. اگر اطلاعاتی در این خصوص ندارید و تمایل دارید دانش خود را در این زمینه گسترش دهید، این مقاله میتواند انتخاب خوبی برای شما باشد.

موکب یا ایستگاه صلواتی، در جشن ها و عزاداری ها در سطح شهر برپا شده و در مراسمات مذهبی، شور و حال خاصی ایجاد می کند. موکب را با سازه های متنوع می توان طراحی کرد.

سازه فلزی موکب

سازه موکب، نمونه های خاصی دارد. سازه فلزی موکب، مقاومت بالایی داشته و میتواند انتخاب خوبی برای هیئت های عزاداری باشد. اما سازه های فلزی نیز برای ایستگاه های صلواتی نمونه های متفاوتی داشته و باید بهترین نمونه را برای موکب مشخص کرد. امروزه، بهترین و مقاوم ترین سازه فلزی، سازه های اسپیس فریم هستند. شاید در این خصوص سوالاتی برای شما به وجود آمده باشد. به عنوان مثال، سوال اسپیس فریم چیست برای بسیاری از افراد وجود دارد. شرکت های زیادی برای ساخت و طراحی اسپیس فریم، فعال هستند. نمونه های زیادی از اسپیس فریم در بازار وجود دارد و می توانید بسته به فضایی که در اختیار دارید، آنها را سفارش دهید. عموما برای ساخت ایستگاه صلواتی با سازه ی اسپیس فریم، از نمونه های استاندارد استفاده می کنند. اگر ایستگاه صلواتی نیاز به سایبان داشته باشد، متخصصین از اسپیس فریم کرو برای ساخت سایبان کمک می گیرند.

ساخت موکب اسپیس فریم

مراحل ساخت موکب با سازه اسپیس فریم، نیاز به آگاهی و دانش تخصصی در این حوزه دارد. فردی که این کار را انجام می دهد، باید با مراحل ساخت اسپیس فریم و بستن آن آشنا باشد تا با طراحی زیبا این کار را انجام داده و بر جلوه ی ایستگاه صلواتی بیفزاید.
سازه های اسپیس فریم که برای موکب به هم متصل می شوند را با کمک بست اسپیس فریم محکم می کنند. شاید با این بست آشنا نباشید. برای اتصال اسپیس فریم و ایجاد طرح مورد نظر، باید سازه های اسپیس فریم را با کمک برخی تجهیزات به هم متصل کنند. بست های اسپیس فریم که برای اتصال سازه اسپیس فریم در نظر گرفته شده است را می توان با کمک آچار های مخصوص بر روی سازه ها محکم کرد. از نظر شکل و ظاهر، این بست ها شبیه پروانه بوده و می توانند میله های دو اسپیسی را به هم وصل کنند. با کمک این بست ها و سازه ها، می توانید موکب اسپیس فریم را در طرح دلخواه خود سفارش دهید. از انواع ابعاد اسپیس فریم برای ساخت موکب با این سازه ها استفاده می شود. تعداد هر اسپیس فریم با اندازه ی بزرگ و کوچک، بستگی به اندازه ی موکب شما دارد.

فروش و اجاره موکب

شرکت های زیادی، فروش و اجاره موکب را انجام می دهند. اما انتخاب یک شرکت مناسب و معتبر حائز اهمیت است.
هیئت ها می توانند اقدام به اجاره اسپیس فریم کرده و تا حد زیادی در هزینه های خود صرفه جویی کنند. اگر طراحی اسپیس فریم برای موکب انجام شود، فقط می توان آن را در زمان عزاداری ها یا جشن ها مورد استفاده قرار داد. با اینکه حمل و نقل این سازه آسان است، اما هیئت ها عموما فضایی را برای موکب در نظر گرفته و مکان موکب را تغییر نمی دهند تا در مراسمات بعدی نیز بتوانند از آن استفاده کنند.
پس اگر می خواهید همیشه از سازه اسپیس فریم برای موکب استفاده کنید، می توانید خرید اسپیس را انجام داده و خیال خود را راحت کنید. از نظر زنگ زدگی و دوام نیز مطمئن باشید. یکی از ویژگی های مثبت اسپیس فریم، دوام و ماندگاری بالای آن در مقابل رطوبت می باشد. البته این موضوع، به نوع و کیفیت اسپیس فریم هم بستگی دارد. اگر اسپیس فریم را از مراکزی که فروش اسپیس فریم دارند خریداری کنید، می توانید اسپیس فریم باکیفیت تری داشته باشید.

تولید سازه نمایشگاه

در نمایشگاه ها نیز کسب و کار ها برای ایجاد غرفه، از سازه هایی کمک می گیرند که غرفه ها را زیبا تر کرده و از هم جدا می کنند. غرفه سازی و نوع سازه ای که برای غرفه به کار میرود، تاثیر زیادی در زیبایی آن داشته و می تواند نوعی تبلیغات در نمایشگاه ها باشد.
برای این کار و ساخت غرفه ها با طراحی منحصر به فرد و آسان، از اسپیس فریم کمک می گیرند که می تواند اجرای سریع تری را به نسبت سازه های دیگر داشته باشد. اسپیس فریم سازه های نمایشگاهی، عموما از نمونه های استاندارد و با سایز 15 * 15 می باشد. این نوع اسپیس فریم، شکیل بوده و با لوله و قطر 1 میلیمتر تولید می شود. قیمت اسپیس فریم در شرکت هایی که منحصرا تولید این سازه ها را انجام می دهند، مقرون به صرفه تر و مناسب تر خواهد بود. این سایت، یکی از این شرکت ها بوده و سازه های اسپیس فریم را برای نمایشگاه، سن و استیج، ایستگاه های صلواتی، گلخانه، پارکینگ و … طراحی می کند.
با توجه به اینکه در هر فضا اسپیس فریم تولید شده باید ویژگی هایی را داشته باشد و پارچه ای که بر روی آن نصب می شود می تواند سنگین باشد، اسپیس فریم در بالاترین کیفیت تولید می گردد. تهیه ی اسپیس فریم برای موکب، نمایشگاه و … به صورت مستقیم از تولید کننده می تواند قیمت اقتصادی و مقرون به صرفه ای را برای شما داشته باشد. در صورتی که تمایل دارید اسپیس فریم را برای سازه های نمایشگاهی یا ایستگاه های صلواتی سفارش دهید، می توانید با شماره ی درج شده در سایت در تماس باشید.

میانگین: 0 / 5. تعداد: 0