اولین سؤالی که ممکن است پس از شنیدن نام اسپیس فریم در ذهن شما نیز به وجود آمده باشد؛ این است که اسپیس فریم چیست؟ تفاوت میان اسپیس فریم معمولی و اسپیس نمایشگاهی چیست؟ اگر اطلاعاتی درباره اسپیس فریم ندارید؛ اما می‌خواهید اطلاعات کاملی درباره نحوه اجاره اسپیس و یا فروش آن به دست بیاورید؛ به شما پیشنهاد می‌کنیم با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید. در ابتدا بهتر است بدانید که کاربرد اسپیس چیست؟ اسپیس فریم‌ها نوعی سازه هندسی هستند که در برابر فشار و وزن زیاد از خود مقاومت بسیار بالایی نشان می‌دهند. اسپیس فریم‌ها انواع مختلفی دارند به نحوی که امروزه از آن‌ها در ساخت غرفه‌های نمایشگاهی و یا استیج سالن‌های مختلف استفاده می‌کنند. اگر به تازگی به نمایشگاه‌ها سری زده باشید؛ حتماً مشاهده کرده‌اید که بیشتر غرفه‌ها از اسپیس فریم ساخته شده‌اند. یکی از دلایلی که باعث شده اسپیس فریم‌ها در سال‌های اخیر بیشتر مورد توجه قرار بگیرند، میزان هزینه‌ای است که افراد باید برای خرید یا اجاره اسپیس بپردازند. هزینه اجاره این نوع سازه‌ها چندان زیاد نیست. همچنین خرید این سازه‌ها به شما این امکان را می‌دهد که بتوانید با توجه به اندازه فضا و تعداد غرفه‌های مورد نیازتان، به راحتی کار طراحی و ساخت غرفه‌های نمایشگاهی را انجام دهید.

اسپیس فریم نمایشگاهی چیست

مزایای استفاده از اسپیس فریم

همان‌طور که در بخش قبلی اشاره کردیم اسپیس‌ فریم‌ها دست شما را در طراحی باز می‌گذارند به این معنی که شما می‌توانید به کمک این سازه‌های هندسی، فضاهای مختلفی را یکدیگر جدا کنید. این قابلیت برای افرادی که قصد طراحی و ساخت غرفه‌های نمایشگاهی را دارند، از اهمیت زیادی برخوردار است. همچنین هزینه اجاره اسپیس فریم‌ها بسیار مناسب است و شما در ازای پرداخت مبلغ بسیار کمی می‌توانید از اسپیس دسته دوم نیز برای ساخت غرفه‌های نمایشگاهی استفاده کنید.

اگر هنوز هم درباره استفاده از اسپیس فریم‌ها شک دارید و نمی‌دانید که علت محبوبیت اسپیس فریم چیست؟ باید به شما بگوییم که حمل و نقل آسان و امکان ساخت سازه‌های کوچک و بزرگ با استفاده از اسپیس‌ها باعث افزایش محبوبیت آن‌ها شده است. همچنین جالب است بدانید که سازه‌های ساخته شده به وسیله اسپیس‌ها از مقاومت و استحکام بسیار بالایی برخوردارند؛ بنابراین شما بدون نگرانی بابت ایمنی سازه‌ها می‌توانید از اسپیس فریم استفاده کنید. نکته دیگری که می‌تواند به شما در انتخاب اسپیس فریم کمک کند این است که بدانید این نوع سازه‌های هندسی در شرایط آب و هوایی مختلف قابل استفاده هستند.

مهم‌ترین نکات درباره خرید و فروش اسپیس فریم

اگر چه بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند که اسپیس دسته دوم اجاره کنند و هزینه‌ای برای خرید اسپیس فریم نپردازند؛ با این حال باید به این مسئله توجه داشته باشید که اگر می‌خواهید از اسپیس فریم‌ها برای ساخت غرفه‌های نمایشگاهی استفاده کنید که تا مدت زیادی مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرند، بهتر است به جای اجاره اسپیس فریم‌ها به فکر خرید آن‌ها از مرکز فروش اسپیس فریم باشید زیرا گاهی هزینه اجاره اسپیس‌ها در طولانی مدت با هزینه خرید آن‌ها برابری می‌کند؛ بنابراین اگر قصد دارید که از اسپیس فریم‌ها برای مدتی طولانی استفاده کنید؛ به شما پیشنهاد می‌کنیم این سازه‌های مقاوم را خریداری کنید تا بتوانید پس از استفاده آن‌ها را بفروشید. امروزه به دلیل برگزاری نمایشگاه‌های متعدد در شهرهای مختلف بازار خرید و فروش اسپیس بسیار پررونق است. مشتریان اسپیس فریم‌های دسته دوم بسیار زیاد هستند و شما به راحتی می‌توانید برای اسپیس فریم‌های خود مشتری پیدا کنید. مراکز زیادی در زمینه فروش اسپیس فریم‌ها فعالیت می‌کنند با این حال ما به افرادی که قصد خرید اسپیس فریم دارند، توصیه می‌کنیم برای خرید این سازه‌ها به مراکز فروش معتبر مراجعه کنند و فریب قیمت بسیار پایین برخی از افراد را نخورند. اگر می‌خواهید بدانید که پافشاری ما برای مراجعه و خرید از مراکز معتبر اسپیس فریم‌ چیست؟ بسیاری از افراد سودجو به کمک تبلیغات و به بهانه فروش اسپیس‌های ارزان‌قیمت به جای فروش اسپیس فریم‌های استاندارد و مقاوم، اسپیس‌های بی‌کیفیتی را به مشتریانشان می‌فروشند که خرید آن‌ها می‌تواند مشکلات زیادی را برای شما به همراه بیاورد.

اجاره اسپیس فریم برای چه کسانی مناسب‌تر است؟

اکنون که می‌دانید اسپیس فریم چیست؟ و با مزایای اسپیس فریم‌ها آشنا شدید؛ بهتر است بدانید که گاهی اوقات خرید اسپیس از نظر اقتصادی به صرفه نیست؛ اما آیا می‌دانید که مزیت اجاره اسپیس فریم چیست؟ اگر قصد دارید که از این سازه‌ها برای مدت زمان محدودی استفاده کنید؛ بهتر است به فکر اجاره آن‌ها باشید زیرا پرداخت هزینه برای خرید اسپیس فقط باعث هدر رفتن بودجه‌تان می‌شود. در حالی که شما می‌توانید از بودجه خود استفاده‌های بهتری انجام دهید. به عنوان مثال بروشورهای باکیفیت‌تری برای تبلیغات برند خود سفارش دهید و یا برای طراحی بنرهای تبلیغاتی هزینه کنید. همچنین گاهی اوقات افرادی که اسپیس فریم خریداری می‌کنند به دلیل این که فضای کافی برای نگهداری آن‌ها را ندارند، مجبور به فروش آن‌ها می‌شوند. درست است که قیمت اسپیس فریم‌ها نسبت به سازه‌های دیگری که می‌توانید از آن‌ها برای ساخت غرفه‌های نمایشگاهی استفاده کنید، کمتر است؛ اما خرید اسپیس فریم برای همه افراد مناسب نیست. همچنین ما به کسانی که برای اولین بار قصد دارند یک غرفه نمایشگاهی بسازند؛ توصیه می‌کنیم به جای خرید اسپیس فریم، آن‌ها را اجاره کنند تا در آینده با توجه به تجربه‌ای که از طراحی و ساخت غرفه‌های نمایشگاهی به دست می‌آورند بتوانند انواع اسپیس فریم‌های مورد نیاز خود را خریداری کنند.

با توجه به قیمت اسپیس آیا خرید اسپیس دسته دوم راه‌حل خوبی است؟

قیمت اسپیس فریم به عوامل مختلفی بستگی دارد؛ اما آیا می‌دانید که مهم‌ترین عامل تعیین‌کننده قیمت اسپیس فرم چیست؟ اندازه و کیفیت مواد اولیه استفاده شده در ساخت اسپیس فریم مهم‌ترین عامل در افزایش یا کاهش قیمت آن است. شما می‌توانید اسپیس فریم‌ها را در هر سایز و اندازه‌ای که می‌خواهید سفارش دهید. هزینه اسپیس فریم‌ها به ازای هر متر محاسبه می‌شود؛ بنابراین شما باید قبل از سفارش در مورد نحوه استفاده از آن‌ها و متراژ مورد نیازتان تصمیم‌گیری کنید؛ سپس با توجه به نیازها و بودجه‌ای که در اختیار دارید می‌توانید تصمیم بگیرید که آیا خرید اسپیس فریم جدید برای شما به صرفه است یا خرید اسپیس فریم دسته دوم؟ اگر در مورد خرید اسپیس فریم دست دوم دچار ابهام هستید و نمی‌دانید تفاوت این نوع اسپیس فریم چیست؟ باید به شما بگوییم که نو یا دسته دوم بودن اسپیس فریم‌ها هیچ تأثیری در کیفیت آن‌ها ندارد البته شرایط نگهداری محصولی که خریداری می‌کنید نیز مهم است. با این حال خرید اسپیس فریم دست دوم برای افرادی که قصد استفاده طولانی مدت از این سازه‌ها را ندارند، گزینه بهتری محسوب می‌شوند زیرا قیمت بسیار پایین‌تری دارند.

Telegram
Instagram

میانگین: 5 / 5. تعداد: 9