فروش اسپیس فریم نمایشگاهی

اسپیس فریم به عنوان سازه ای سیار مورد استفاده قرار می گیرد. اسپیس فریم از ساختارهای متنوعی برخوردار است. این تنوع شکل با توجه به سفارش مشتریان، نوع نیاز و درخواست آن ها متفاوت خواهد بود. بنابراین فروش اسپیس فریم با تنوع زیادی همراه است. اسپیس های تولیدی می توانند در نوع فروشگاهی، نمایشگاهی، بیمارستانی و … عرضه شوند.

فروش اسپیس فریم برای رفع نیاز مشتریان حائز اهمیت است. اسپیس فریم از ساختار مقاوم و منظمی شکل گرفته و می تواند به مدت طولانی پاسخ گوی نیاز کاربران باشد. فلزهای سبک در طراحی اسپیس فریم به کار می روند. به همین علت امکان حمل، نصب و جا به جایی اسپیس به راحتی میسر می گردد. فروش اسپیس فریم به عنوان سازه ای ارزان مورد توجه قرار می گیرد. این سازه با قیمت مناسب به مشتریان عرضه می شود.

فروش اسپیس فریم اسپیس سازان ایران

فروش اسپیس نمایشگاهی

فرض کنید شما به عنوان غرفه دار در یک نمایشگاه انتخاب شده اید. قطعاً ساخت یک مکان مهم برای کسب و کار موقت یا غرفه داری اهمیت زیادی دارد. این مکان باید از ساختار و مقاومت مناسبی در برابر عوامل بیرونی برخوردار باشد. ضمن اینکه فضای کافی برای غرفه را در اختیار شما قرار دهد. فروش اسپیس نمایشگاهی به عنوان یکی از پرفروش ترین اسپیس ها مورد توجه قرار می گیرد.

شرکت اسپیس سازان ایران امکان اجاره موقت اسپیس فریم را برای مشتریان فراهم می کنند. بیشتر کاربران تمایل دارند به شکل موقت از اسپیس فریم نمایشگاهی بهره مند شوند. البته بهره مندی از فروش اسپیس فریم نمایشگاهی در دراز مدت نیز می تواند کارایی مطلوب و طولانی داشته باشد. اگر همواره به یک اسپیس نمایشگاهی نیاز دارید، بهتر است از فروش اسپیس فریم بهره مند شوید.

فروش اسپیس اسپیس سازان ایران

فروش اسپیس فریم دسته دوم

فروش اسپیس دسته دوم می تواند برطرف کننده نیاز و درخواست کاربران باشد. اسپیس دسته دوم با قیمت مناسب تر و کمتری به مشتریان عرضه می گردد و از هر نظر مقرون به صرفه و اقتصادی خواهد بود.

اسپیس دسته دوم به اندازه اسپیس های نو کارایی و مقاومت دارد و می تواند تامین کننده نیاز کاربران به مدت طولانی باشد.

قیمت فروش اسپیس فریم


قیمت فروش اسپیس فریم با مواد و متریال به کار رفته در ساخت آن ارتباط دارد. هر کدام از مواد و مصالح با یک قیمت جداگانه عرضه می شوند.

موارد دیگری نیز بر قیمت گذاری نهایی فروش اسپیس فریم تاثیر دارد. وزن اسپیس نیز می تواند تعیین کننده قیمت نهایی فروش اسپیس فریم باشد. برخی از اسپیس ها بدون آبکاری و برخی دیگر به شکل آبکاری شده عرضه می گردند. بنابراین همین موضوع می تواند تفاوت قیمت زیادی را در فروش اسپیس فریم ایجاد کند.

فروش اسپیس به صورت عمده و جزئی انجام می شود. قطعاً این موضوع نیر تاثیر زیادی بر قیمت نهایی فروش اسپیس فریم خواهد داشت. فروش اسپیس فرم به شکل عمده با کاهش محسوس قیمت همراه خواهد بود. در این صورت سود زیادی نصیب کاربران و شرکت ها خواهد شد. فروش اسپیس فریم به شکل جزئی می تواند هزینه به مراتب بیشتری را برای کاربران به همراه داشته باشد.

اسپیس فریم نمایشگاهی چیست

معرفی شرکت اسپیس سازان ایران

شرکت اسپیس سازان ایران سابقه درخشانی در زمینه فروش و عرضه اسپیس فریم دارد. شرکت های مختلفی در زمینه عرضه و فروش انواع اسپیس فریم فعالیت می کنند. شرکت اسپیس سازان ایران از تجربه کافی در زمینه برآورده سازی نیاز مشتری و کاربر برخوردار است.

شرکت اسپیس سازان ایران، اسپیس سفارشی مشتریان را در ابعاد گوناگون، متریال مختلف و طرح های متفاوت ارائه می کند. تعیین ابعاد، طرح و جنس اسپیس با توجه به نظر مشتری انجام می شود. بهتر است قبل از بهره مندی از خدمات شرکت اسپیس سازان ایران، قیمت های تعیینی این شرکت را با نمونه شرکت های دیگر مقایسه کنید. در این صورت متوجه مناسب بودن قیمت های شرکت اسپیس سازان ایران خواهید شد.

سرعت تولید و آماده سازی سفارش مشتریان در این شرکت بسیار بالاست. شرکت اسپیس سازان ایران به شکل جدی در زمینه آماده سازی و فروش اسپیس فعالیت می کند. این شرکت از افراد مجرب و متخصص با تعهد و مسئولیت بالا شکل گرفته و به همین خاطر محصولات با کیفیتی در اختیار کاربران قرار می دهد.

اسپیس های تولیدی شرکت اسپیس سازان ایران با هر نوع آب و هوایی سازگاری دارند و به همین خاطر می توانند برای نواحی و مکان های مختلفی استفاده شوند.

کاربرد اسپیس فریم

امروزه اسپیس ها جایگزین بسیاری از ساخت و سازها شده اند. در واقع بسیاری از سالن های تجمع، سالن ورزشی، غرفه ها، بیمارستان های صحرایی، فروشگاه سیار و … از فروش اسپیس فریم مند می گردند.

نکات مهم در طراحی اسپیس فریم

طراحی زیبا از مواردی است که در ساخت و تهیه اسپیس فریم مورد توجه قرار گرفته است. تنوع طرح امکان انتخاب های بیشتری را به مشتریان می دهد. ساخت اسپیس فریم های تولیدی به گونه ای انجام می شود که به شکل طبیعی بسیار نزدیک باشند.

استحکام و دوام در ساخت و تولید اسپیس فریم بسیار رعایت می گردد. این سازه باید از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار باشد. بیشتر غرفه ها و نمایشگاه ها در فضای باز قرار دارند. بنابراین کلیه نکات مقاوم سازی و استحکام باید در مورد اسپیس ها رعایت شود.

این سازه توانایی تحمل فشار و ضربه را دارد. بنابراین در جریانات هوایی، ایستایی و ثبات مناسبی از خود نشان می دهد.

اسپیس فریم به گونه ای طراحی می شود که به راحتی مورد استفاده قرار بگیرد. برای نصب اسپیس فریم نیاز به تجهیزات و ادوات خاصی ندارید. بست های فلزی برای نصب و راه اندازی اسپیس فریم مورد توجه قرار می گیرند. اسپیس فریم ها می توانند از جنس فولاد یا آلومینیوم باشند. اسپیس های فولادی و آلومینیومی از کاهش وزن قابل توجهی برخوردار هستند. ضمن اینکه امکان نصب و حمل آن ها نیز به راحتی فراهم می گردد.

فولاد و آلومینیوم مستحکم هستند و به همین خاطر برای بالا بردن ایمنی در اسپیس فریم به کار گرفته می شوند. این قطعات فلزی ابداً دردسر آفرین نیستند و به راحتی جمع و جور می گردند.

سبک بودن فلزات آلومینیوم و فولاد، وزن کلی سازه را کاهش می دهد. بنابراین تاثیر مثبتی بر روی مقاومت بالای اسپیس فریم خواهد داشت. برای بهره مندی از فروش اسپیس نکات مهمی را مورد توجه قرار دهید و مواد مستحکم را انتخاب کنید. متریال مناسب، عمر اسپیس فریم را افزایش می دهند.

میانگین: 5 / 5. تعداد: 53