سن و استیج

سن و استیج، با وسایل گوناگونی ساخته می شود. اما امروزه نمونه های متداول آن، با کمک اسپیس فریم طراحی و ساخته می شوند. اگر شما نیز قصد خرید و اجاره ی سن یا استیج را دارید، در این مقاله با ما همراه شوید تا بر اطلاعات شما افزوده شود.

سن و استیج، به سکویی گفته می شود که از زمین فاصله داشته و برای بسیاری از مراسمات کاربرد دارد. در این حالت، افراد بالای آن رفته و در دید عموم مردم قرار می گیرند.

کاربرد استیج ها

امروزه، سازه های اسپیس فریم کاربرد های زیادی پیدا کرده اند و افراد عموما از این سازه ها با توجه به نیاز خود کمک می گیرند. استیج ها برای انواع مراسمات، جشن ها، همایش و سمینار ها، رقص، کنسرت ها و … کاربرد دارند. افراد با توجه به مراسمات خود می توانند از انواع استیج استفاده کنند. انواع استیج برای اجاره شامل: آلمانی، استیج عروسی، استیج آماده، کنسرت، همایش، هلندی و … هستند. نمونه ی هلندی استیج، از نمونه های آماده بوده و می توان از آن برای هر مراسمی استفاده کرد. تنوع بالایی برای طراحی و ساخت استیج ها وجود دارد. افراد قدرت انتخاب بالایی برای اجاره استیج دارند. ویژگی ها و مزایای استیج ها سبب بالا رفتن نرخ اجاره اسپیس فریم شده است. در ادامه، ویژگی ها و مزایای استیج ها را که در کاربرد آن ها موثر بوده و تقاضای کاربران را برای اجاره افزایش داده است، عنوان می کنیم:

  1. نصب و راه اندازی سریع: با کمک سن یا استیج که از اسپیس فریم درست شده اند، می توان در کوتاه ترین زمان ممکن فضای مورد نظر را برای برپایی اکثر جشن ها آماده کرد.
  2. جابجایی راحت: سبک بودن و جابه جایی راحت، از مهم ترین ویژگی های اسپیس فریم می باشد.
  3. مقرون به صرفه بودن: با توجه به کارایی و مزایای اسپیس فریم، می توان آن را در نمونه های مقرون به صرفه و اقتصادی جا داد. به همین علت، این سازه ها انتخاب بیشتر افراد هستند.
  4. استحکام و دوام بالا: یکی از موضوعاتی که در طراحی استیج با اسپیس فریم در نظر گرفته می شود، استحکام و دوام بالای آن ها می باشد.

کاربرد اسپیس فریم برای سن و استیج

اسپیس فریم، به سازه هایی اطلاق می شود که از این سازه ها برای سن و استیج، غرفه های نمایشگاهی، گلخانه ها، قاب بنر، پارکینگ ها و … استفاده می کنند. ویژگی های منحصر به فرد اسپیس فریم، بر مزایا و کاربرد های آن افزوده است. این سازه ها، طراحی زیبا و منحصر به فردی داشته و وزن سبکی دارند. از طرفی، مقاومت نسبتا خوبی داشته و به راحتی می توان از آن ها برای سن یا استیج استفاده کرد. اسپیس فریم را می توان به راحتی متناسب با محیطی که در اختیار دارید، برای استیج طراحی و نصب کرد. قیمت اسپیس فریم برای سن و استیج، متغیر بوده و به موارد زیادی بستگی دارد که کارشناسان مربوطه در هر شرکت، قیمت را اعلام می کنند.

اجاره سن و استیج

سن و استیج، از اسپیس فریم ساخته می شود. این سازه ها را عموما با کمک بست اسپیس فریم، پیچ و مهره، آچار آلن و آچار جغجغه تهیه می کنند. اجاره سن و استیج نیز در بسیاری از شرکت ها انجام می شود. در صورتی که زمان لازم را برای ساخت و اجرای سن و استیج نداشته باشید، می توانید از نمونه های آماده در شرکت ها استفاده کنید که کار را برای شما راحت کرده و در زمان شما نیز صرفه جویی می کنند. در نتیجه، هزینه ی پرداختی برای اجاره سن و استیج پایین تر خواهد شد. اجاره سن و استیج در اولویت قرار دهید تا بهترین و شیک ترین سن و استیج را داشته باشید. خرید سن و استیج با توجه به مدت زمان محدودی که برای استفاده از اسپیس فریم در نظر دارید، اقتصادی و مقرون به صرفه نیست.
برای اجاره سن و استیج، باید با توجه به مساحتی که در اختیار دارید، نزدیکترین سن و استیج را با اندازه ی مورد نظر محیط خود، سفارش دهید.
اما مزیت های اجاره سن و استیج آماده چیست؟ در ادامه، مزیت های اجاره سن و استیج را برای مراسمات عنوان می کنیم:
1. طراحی فوق العاده ی استیج مورد نظر
2. صحنه ای بسیار شیک و مناسب برای اجرای کنسرت ها و رقص ها
3. تعیین نمودن محل اجرا
4. ایجاد نظم و ترتیب در اجرای مراسمات
5. و …
قیمت اجاره سن و استیج در این سایت، بر اساس ابعاد، کیفیت و مساحت تعیین می شود. پس با توجه به فضایی که در اختیار دارید، می توانید قیمت تمام شده را برای اجاره ی سن و استیج آماده تخمین زده و در این حالت انتخاب مناسب تری داشته باشید.

خرید استیج آماده

فروش اسپیس فریم در بسیاری از شرکت ها انجام می شود. اما برای خرید از شرکت ها باید به اعتبار هر شرکت توجه داشته باشید. شرکت هایی که رضایت بالای مشتریان را داشته اند، می توانند انتخاب مناسبی برای خرید سن و استیج باشند. قیمت مناسب و کیفیت بالا، از دیگر مواردی است که افراد برای خرید سن و استیج از یک شرکت در نظر می گیرند. استیج آماده، مزیت هایی دارد. به عنوان مثال، نیاز نیست زمانی برای نصب و ساخت آن گذاشته شود. استیج آماده، هزینه ای را برای ساخت ندارد و قیمت کلی استیج به شما گفته می شود. اما به صورت کلی، عوامل زیادی می توانند بر قیمت سن یا استیج موثر بوده و در خرید اسپیس مهم باشند. قیمت تمام شده ی سن یا استیج آماده نیز بر پایه ی فاکتور های مختلف تعیین می شود.

این سایت با بهره گیری از دانش متخصصین و با سابقه ای چندین ساله در این امر، از باکیفیت ترین و مقرون به صرفه ترین اسپیس فریم برای طراحی و ساخت سن یا استیج متناسب با فضای شما استفاده می کند.

میانگین: 0 / 5. تعداد: 0