آشنایی با داربست نمایشگاهی

داربست نمایشگاهی یا اسپیس فریم از سازه های پرکاربرد برای ساخت سازه های نمایشگاهی است. این نوع سازه دارای قابلیت نصب سریع است و به راحتی باز می شود. روند استفاده از آن به این صورت است که شما میتوانید به سرعت آن را نصب یا جدا کنید.

این نمونه ی پیشرفته از داربست یک تحول عظیم در سازه های داربستی پدید آورده و بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. همیشه در گذشته اکثر افراد هنگام اجاره داربست نگران این مسئله بودند که داربست مورد نظر آن ها نمای زیبا و شکیل نداشته باشد. اما با وجود این داربست ها دیگر این نگرانی وجود نخواهد داشت. زیرا کاربرد داربست نمایشگاهی به قدری بالا است که برای مصارف مختلف استفاده می شود و قابلیت نصب در مکان های متعدد را دارا است. این نوع داربست با ظاهر زیبا و شکیلی که دارد قطعاً تحولی زیبا در نمای ظاهری نمایشگاه یا غرفه ی شما به وجود خواهد آورد.

داربست نمایشگاهی
داربست نمایشگاهی

اجاره داربست نمایشگاهی

زیبایی ظاهری این نمونه از داربست ها باعث شده به عنوان داربست نمایشگاهی شناخته شوند. امروزه اجاره داربست نمایشگاهی به دلیل زیبایی ظاهری و به دلیل کاربرد گسترده افزایش زیادی پیدا کرده است. اگر شما قصد اجاره این نمونه از داربست را دارید و دوست دارید که از قیمت داربست نمایشگاهی آگاه شوید، میتوانید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

اسپیس فریم یک جایگزین خوب و عالی برای داربست به شمار می رود. همین مسئله باعث شده اجاره داربست نمایشگاهی نسبت به داربست معمولی افزایش پیدا کند و افراد زیادی به دنبال این گونه از داربست ها باشند. این داربست ضمن این که فرایند نصب و جداسازی بسیار آسان و سریع را دارا است ظاهری زیبا و شیک دارد. می‌توان از این داربست در نمایشگاه‌ های مختلف، همایش ها و تبلیغات های محیطی و سایر مکان ها استفاده کرد.

داربست نمایشگاهی
داربست نمایشگاهی جهت ساخت قاب بنر تبلیغاتی

قیمت داربست نمایشگاهی

اگر شما قصد آگاهی از قیمت اسپیس فریم را دارید می توانید از طریق سایت ما اطلاعات کافی در این زمینه کسب کنید.

به طور کلی قیمت اسپیس فریم چه در زمان فروش و چه در زمان اجاره به عوامل مختلفی بستگی دارد و طول یا همان متراژ داربست نمایشگاهی مهم ترین عامل تاثیر گذار روی قیمت فروش و اجاره ی آن می باشد.

علاوه بر این متریال و مواد به کار رفته شده برای ساخت این اسپیس روی قیمت آن اثر گذار خواهد بود‌. سایر عواملی که روی قیمت اجاره یا خرید این داربست ها تاثیر می گذارند شامل مقدار آهن و مسوار، کیفیت مواد به کار رفته شده ، نوع فرایند جوش و موارد این چنینی هستند. پس بهتر است که حتماً قبل از اجاره ی داربست نمایشگاهی به این موارد دقت داشته باشید تا در نهایت بتوانید مناسب ترین داربست را بر اساس نیاز و بودجه ی خود انتخاب و خریداری کنید.

داربست نمایشگاهی
داربست نمایشگاهی جهت ساخت غرفه نمایشگاهی

مرکز فروش داربست نمایشگاهی

ما به عنوان مرکز فروش داربست نمایشگاهی انواع سازه را در اختیار مشتری قرار می دهیم. این داربست ها برای کاربردهای مختلف اجاره داده می شوند یا به فروش می رسند. در حقیقت اجاره این داربست‌ ها این امکان را برای همه افراد فراهم کرده تا بتوانند برای تبلیغات ها، همایش ها و مراسمات مختلف خود از این چادر ها و داربست ها بهره ببرند. افراد از طریق این داربست می توانند طراحی زیبا و جذابی را در غرفه های نمایشگاهی خود پدید بیاورند.

داربست نمایشگاهی
داربست نمایشگاهی

کاربرد داربست نمایشگاهی

کاربرد داربست نمایشگاهی بسیار زیاد است. همین کاربرد بالا هم عامل مهمی برای فروش و اجاره این نمونه از داربست شده است.

اگر به نمایشگاه‌ های مختلف مانند نمایشگاه های گل و گیاه، نمایشگاه‌ های کتاب و نمایشگاه های مد و لباس مراجعه کنید می‌ بینید که هر نمایشگاه دارای غرفه های مختلف است. هر یک از غرفه‌ ها هم به وسیله داربستِ نمایشگاهی از هم مجزا شده‌ اند و دقیقاً کاربرد اصلی این داربست هم برای همین مکان ها است.

 حتی نمایشگاه بین‌المللی بزرگ تهران هم به صورت کامل از این گونه داربست استفاده می‌ کند. در نمایشگاه کتاب تهران واقع در مصلی نیز این داربست ها وجود دارند. در این نمایشگاه هزاران غرفه با استفاده از داربست های نمایشگاهی مشغول به فعالیت هستند.

این داربَست ها نسبت به داربَست های معمولی چندین برابر شیک تر و زیبا تر می باشند. همین مسئله مهمترین عامل برای جذب مشتری خواهد بود. زیرا قطعاً مشتری جذب غرفه هایی می شود که کاملا شیک و تمیز هستند. از طرف دیگر این داربست ها به گونه ای نصب می شوند که شکل نهایی آنها مانند یک اتاقک می شوند. حتی می توانید به نصب بنر های مختلف در قسمت های مختلف داربست نمایشگاهی هم بپردازید.

داربست نمایشگاهی
داربست نمایشگاهی

لیست مصارف اسپیس فریم

اگر بخواهیم لیستی از از کاربرد داربست نمایشگاهی تهیه کنیم باید به موارد زیر اشاره داشته باشیم:

 • ساخت غرفه نمایشگاهی
 • ساخت پارتیشن نمایشگاهی
 • طاق نصرت
 • طاق رومی
 • ساخت انباری در پشت بام
 • ساخت سالن های همایش و نمایشگاه
 • ساخت غرفه های فضای باز
 • ساخت غرفه های فضای بسته
 • ساخت قاب بنر
 • ساخت سقف پارکینگ استخر
 • ساخت سازه نورپردازی
 • ساخت موکب و ایستگاه‌ های صلواتی
 • ساخت سن و استیج
 • ساخت سوله و سالن
داربست نمایشگاهی
داربست نمایشگاهی

انواع مختلف اسپیس فریم

انواع داربست نمایشگاهی تاثیر زیادی در فضای نمایشگاه دارند، به همین علت صنایع تولیدی اسپیس فرم ها را با طرح ها و ابعاد و شکل های مختلف ساخته اند تا کاربرد گسترده تری داشته باشند.

اسپیس فریم بر اساس کاربرد مختلفی که دارد باید در اندازه ها و استاندارد های لازم تهیه شود و فضای مناسبی از نمایشگاه را اشغال کند‌. اما اگر بخواهیم به صورت کلی انواع اسپیس فریم ها را نام ببریم می توانیم به مواردی مانند اسپیس فریم منحنی، اسپیس فریم خمیده یا کرو، اسپیس فریم بنر(قاب بنر)، اسپیس صاف و … اشاره داشته باشیم. هر یک از این داربست ها به شکل های مختلف به هم وصل می شوند و برای مصارف مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.

داربست نمایشگاهی
داربست نمایشگاهی

سخن آخر

اکنون که به طور کامل به کاربرد های داربست نمایشگاهی پی بردید، قطعاً می توانید انتخاب مناسب تر و بهتری در این زمینه داشته باشید و برای مصارف مختلف و تبلیغات های خود از این داربَست به نحو احسن استفاده کنید. برای اجاره یا خرید داربست نمایشگاهی همین حالا می توانید از طریق سایت ما اقدامات لازم را انجام دهید.

میانگین: 3.7 / 5. تعداد: 3