قیمت اسپیس فریم

قیمت هر شاخه اسپیس در بازار فروش؟

قیمت اسپیس فریم به عوامل مختلفی بستگی دارد، که بیشترین و تاثیر گذارترین عامل را می توان، قیمت جهانی فلز دانست. از عوامل تاثیر گذار در قیمت هر متر اسپیس را میتوان نرخ جهانی فلزات قلمداد نمود.به عنوان مثال با ایجاد تعرفه های اخیر اعمال شده بر روی فلز در سراسر دنیا، باعث افزایش قیمت هر شاخه اسپیس شده است. این افزایش نه تنها در سطح بین المللی بلکه در داخل کشور نیز شاهد این افزایش هستیم.

بر اساس شاخص فلزات، قیمت های فولاد چین، آمریکا و ایران در سال جاری افزایش یافته و پس از روند نزولی جزئی در اوایل سال در روند صعودی قرار داشته است. با وجود افت ناچیز در اوایل ماه جاری، قیمت های فولاد داخلی در بالاترین سطح هفت ساله خود قرار دارد. به همین دلیل قیمت اسپیس فریم نیز نسبت به سال قبل با افزایش روبرو بوده است.

اما برای این که با قیمت بالا فلزات سنگین خریداری نکنید، می توانید به جای آن از فریم های فضایی مانند، اسپیس فریم  فولادی را به عنوان سیستم سازه ای خود خریداری کنید، این روش بهترین گزینه  و  روش برای کاهش هزینه ها می باشد.

چون که فریم های فضایی یا همان اسپیس فریم ها سبک تر هستند و مقاومت بالایی دارند. به طور کلی، یک اسپیس فریم تا ۳۰ درصد سبک تر از یک سیستم خرپای فولادی سنتی می باشد. این می تواند صرفه جویی قابل توجهی در مواد ایجاد کند. علاوه بر این، سازه های قاب اسپیس فریم فولادی می توانند از مواد بازیافتی ساخته شده و به طور کامل قابل بازیافت باشند. به همین منظور است که شما می توانید با پایین ترین قیمت اسپیس فریم را خریداری کنید.

لیست قیمت اسپیس کمتر از یک متر اسپیس سازان ایران تیرماه1401

قیمت هر متر اسپیس در کشور چقدر است؟

خریداران و مصرف کنندگان می تواند قیمت اسپیس فریم متری، را از تولید کننده و یا مراکز عرضه اسپیس فریم جستجو کنند. به دلیل شرایط نامناسب اقتصادی نمی توان قیمت دقیق این محصولات را به صورت متری بیان کرد. البته شما می توانید در کمترین زمان و به راحتی حتی به صورت تلفنی قیمت هر متر اسپیس را از تولید کننده استعلام بگیرید.

اسپیس فریم های فولادی علاوه بر قیمت ارزان، مزیت های بسیار زیادی نیز دارند. آنها در طولانی مدت دوام بیشتری نیز دارند و بنابراین باعث صرفه جویی در هزینه های سال های آینده شما می شوند. به عنوان مثال اسپیس فریم های گالوانیزه که یک پوشش محافظ روی خود دارند، برای جلوگیری از زنگ زدگی و مقاومت در برابر خوردگی بسیار مناسب هستند و عمر طولانی تری دارند.

علاوه بر ارزان بودن قیمت اسپیس فریم، نصب اسپیس فریم ها سریعتر است. معمولا پس از تولید، اجزای اسپیس فریم ها به سایت شغلی شما فرستاده می شود تا برای نصب آماد شوند. تکنسین های آموزش دیده و ماهر این نوع سازه را در  قرار داده و نیازی به برش یا جوشکاری نیست. سپس ساختار اسکلت فضایی در جای خود قرار گرفته و به زمین وصل می شود. کل این فرایند در کسری از زمان اتفاق می افتد. از آنجا که به ساعت کاری کمتری نیاز است، هزینه نصب کمتر است – در نتیجه باعث صرفه جویی اضافی می شود.

یست قیمت اسپیس از یک متر به بالا اسپیس سازان ایران تیرماه 1401

قیمت اسپیس فریم تبلیغاتی چه تفاوتی با قیمت اسپیس نمایشگاهی دارد؟

قیمت اسپیس تبلیغاتی و اسپیس نمایشگاهی تفاوت هایی جزئی به یکدیگر دارد، دلیل آن میزان و حجم استفاده از اسپیس می باشد. معمولا اسپیس نمایشگاهی نسبت به اسپیس تبلیغاتی حجم بیشتری را اشغال می کند و به تبع تعداد شاخه های استفاده شده بیشتر است بنابراین قیمت اسپیس فریم نمایشگاهی گران تر است.

کارخانجات و تولید کنندگان اسپیس تبلیغاتی و اسپیس نمایشگاهی در کشور ما، همواره با کیفیت برتر و داشتن تخصص لازم این محصولات را تولید و برای مصرف کنندگان با قیمت بسیار ارزان عرضه می کنند.. تمامی این محصولات با استفاده از مواد اولیه با کیفیت عالی که تولید می شوند. این فریم ها از قابلیت اطمینان بالایی برخوردارند، زیرا تولید کنندگان قبل از اینکه این فریم ها را به بازار ارائه دهند،  دقیقاً آنها را از نظر کیفیت آزمایش می کنیم.

قیمت اسپیس فریم نمایشگاهی و تبلیغاتی وابسته به پروژه شما است، هر اندازه پروژه شما تخصصی تر و نیز بزرگتر باشد، به تبع قیمت ها نیز افزایش خواهد یافت. اما برای اینکه بتوانید در هنگام خرید اسپیس فریم نمایشگاهی و تبلیغاتی صرفه جویی کنید، پیشنهاد می کنیم خرید خود را به صورت عمده انجام دهید. با خرید عمده اسپیس فریم نمایشگاهی و تبلیغاتی می توانید از تخفیفات موجود نیز استفاده کنید.

قیمت داربست نمایشگاهی

داربست نمایشگاهی را می توان از پرکاربرد ترین، اسپیس فریم ها دانست که همواره می توان آنها را در هر نمایشگاهی پیدا کرد. آنها علاوه بر زیبایی بسیار زیاد، به طوری خاصی سبک هستند و نصب آنها نیز بسیار آسان بوده و در کسری از زمان اتفاق می افتد.

قیمت اسپیس فریم از نوع داربست نمایشگاهی، نیز در بازار بسیار مناسب و مقرون به صرفه است. اگر اماکن خرید این محصول را ندارید یا به طور موقت می خواهید از داربست نمایشگاهی استفاده کنید، پیشنهاد می کنیم این محصول را اجاره کنید. برای اجاره داربست نمایشگاهی نیز می توانید به مراکز فروش و اجاره اسپیس فریم مراجعه کنید.

اجاره داربست نمایشگاهی نسبت به خرید آن بسیار مقرون به صرفه است. شما در هر زمانی می توانید این محصولات پر کاربرد را از شرکت های ارائه دهنده در سراسر دنیا اجاره یا خریداری کنید. برای این کار بهتر است قبل از مراجعه حضوری به مراکز فروش، به راحتی و در خانه به وب سایت های اینترنتی موجود مراجعه کنید تا ضمن مشاهده قیمت اسپیس فریم نمایشگاهی از کیفیت آن نیز مطلع شوید و بعد برای خرید اقدام کنید.

میانگین: 5 / 5. تعداد: 45