اسپیس فریم سازه هایی هستند که مواد اصلی تشکیل دهنده آن فولاد، آهن و یا آلومینیوم است. سازه ها به وسیله بست اسپیس و قفل به یکدیگر متصل می شوند. برای ایجاد یک فضای بزرگ به منظور تشکیل غرفه های نمایشگاهی و یا اجرای برنامه های فرهنگی و مسابقات ورزشی، به صورت کوتاه مدت، می توان از اجاره اسپیس فریم نمایشگاهی استفاده کرد.

برای اجاره اسپیس باید دانست که این وسیله دارای ابعاد بسیار متنوعی است. با توجه به سفارش مشتری قطر لوله ها و ابعاد آن برای ایجاد غرفه یا مکان های دیگر، تولید می شود. به دلیل شکل خاص اسپیس فریم، می تواند نیرو و فشار سنگین وارد شده به خود را تحمل کند و یا آن را به زمین منتقل کند.

بست و قفل های اسپیس به صورت پروانه ای شکل هستند. این سازه فلزی دارای وزنی سبک می باشد. بنابراین نصب و راه اندازی آن بسیار آسان است. نصب این سازه بدون اتلاف وقت انجام می شود. در واقع کاربردهای مهمی که در اجاره اسپیس فریم و فروش اسپیس بایستی به آن توجه کرد؛ ایجاد غرفه برای نمایشگاه ها، قاب بنر، سالن های موقت و… هستند.

اسپیس سازان ایران ارائه دهنده انواع اسپیس در سایز و ابعاد مختلف میباشد. اسپیس سازان ایران از تولید کنندگان مطرح اسپیس در صنعت نمایشگاهی میباشد. اسپیس سازان ایران آماده ارائه خدمات نمایشگاهی به مشتریان می باشد.

اولین سؤالی که ممکن است پس از شنیدن نام اسپیس فریم در ذهن شما نیز به وجود آمده باشد؛ این است که اسپیس فریم چیست؟

اجاره اسپیس نمایشگاهی

اسپیس نمایشگاهی و یا داربست نمایشگاهی سازه ای است که مانند اسکلت برای ساخت فضاها و یا استیج از آن استفاده می شود. در واقع اجاره اسپیس نمایشگاهی، می تواند راه حل مناسبی برای ایجاد غرفه های تبلیغاتی به جای نصب داربست باشد. نصب داربست علاوه بر هزینه بیشتر، وقت بیشتری را نیز نیاز دارد.

برای اجاره اسپیس فریم برای ایجاد غرفه های تبلیغاتی، بایستی توجه کرد تا نصب آن توسط فردی ماهر انجام شود. چرا که نصب نادرست اسپیس باعث می شود تا خسارت های مالی زیادی پدید آورد. بنابراین برای نصب اسپیس های اجاره ای بهتر است آن را از شرکت اجاره دهنده به صورت تست شده تحویل گرفت.

اجاره اسپیس

مزایای اجاره

اجاره اسپیس برای ایجاد غرفه و دیگر کاربردها در مقابل خرید آن مزیت های بیشتری دارد. یکی از این مزایا این است که در اجاره اسپیس فریم هزینه کمتری نسبت به خرید آن باید پرداخت کرد. همچنین نیازی به نگهداری آن وجود ندارد و پس از تمام شدن مدت اجاره به شرکت عودت داده می شود. بنابراین به فضای بزرگ برای انبار آن نیازی نیست.

علاوه بر این به هنگام انتخاب اسپیس فریم، تنوع زیادی برای ایجاد غرفه های مختلف و ابعاد متفاوت وجود دارد. بنابراین می توان سازه ای متناسب با نوع کاربری خود انتخاب کرد. در واقع این سازه سبکی جدید برای ایجاد محیط های نمایشگاهی و ساخت غرفه است.

اسپیس فریم سازه ای است که در نصب آن به هیچ عنوان از جوشکاری استفاده نمی شود. بنابراین به راحتی پس ار نصب دوباره باز می شود. سپس برای کاربری بعدی می توان از اتصالات آن مجددا استفاده کرد و برای کار دیگری نصب کرد.

همچنین اتصالات پروانه ای و پیچ و مهره ای این سازه پرکاربرد، باعث می شود تا  ضریب ایمنی آن بالا باشد و به راحتی در مقابل شرایط محیطی در مکان ها رو باز آسیب نبیند.

اجاره اسپیس فریم برای ایجاد غرفه

قیمت مناسب و مقرون به صرفه و داشتن ویژگی های منحصر به فرد از ویژگیهای این سازه میباشد. این ویژگیها باعث شده تا بسیاری از افراد برای اجاره غرفه از اسپیس فریم استفاده کنند. انتخاب و اجاره اسپیس برای ساخت غرفه های مختلف در فضاهای باز و بسته، بسیار مناسب و کم هزینه تر میباشد. این راه از روش های دیگری مانند ساخت غرفه با داربست و یا چوب و نئوپان بهینه تر است.

برای ساخت غرفه های نمایشگاهی و اجاره غرفه به وسیله اسپیس فریم، بایستی به نکات مختلفی توجه کرد. یکی از این نکات این است که اسپیس فریم بایستی دارای ابعاد و اندازه های استانداردی با توجه به نوع کاربری آن داشته باشد.

اجاره قاب بنر با اسپیس فریم

با استفاده از اسپیس فریم می توان قاب بنر و تابلوهای تبلیغاتی نیز تولید کرد. با استفاده از اجاره قاب بنر که از اسپیس فریم ساخته شده است می توان با خیال راحت و با سرعت بالا آن را نصب کرد. علاوه بر این با استفاده از طراحی مناسب و حالت های چند ضلعی، زیبایی بیشتری را نیز برای محیط مورد استفاده به وجود می آورد.

اجاره اسپیس فریم نمایشگاهی برای ساخت قاب بنر باعث می شود تا مشتری بتواند به راحتی نورپردازی مورد نظر خود را بر روی آن راه اندازی کند. برای عملکرد بهتر قاب بنر در محیط های مختلف و مکان های رو باز می توان از اسپیس فریم کرو یا قوس دار استفاده کرد. این نوع به دلیل دارا بودن انحنا مناسب، ایستایی لازم برای سازه را فراهم می کند.

اجاره قاب بنر ساخته شده از اسپیس فریم به منظور تبلیغ و آگهی برای انواع نمایشگاه ها، فروشگاه ها، موسسات و سازمان های خصوصی و دولتی به کار برده می شود. این نوع سازه می تواند در اندازه های کوچک و بزرگ و در فضاهای باز و بسته استفاده شود.

اجاره اسپیس فریم

قیمت اجاره اسپیس فریم

اجاره اسپیس فریم و قیمت آن به ویژگی ها، نوع و جنس آن بستگی زیادی دارد. در واقع باید گفت قیمت اجاره این سازه نسبت به خرید آن بسیار به صرفه تر خواهد بود. هم چنین نیازی به فضای مناسب برای نگهداری آن نیز وجود ندارد.

اجاره اسپیس فریم و نصب آن به دلیل وزن کمی که دارد و همچنین حمل و نقل آسان به راحتی انجام می شود. اما باید توجه داشت که نصب بایستی توسط یک نصاب متخصص و آشنا به این کار انجام شود. قیمت اجاره اسپیس بستگی زیادی به قیمت هر شاخه اسپیس از آن دارد. همچنین ابعاد فضای مورد نظر و این که چه مقدار اسپیس برای فضا نیاز است نیز در قیمت آن تاثیر گذار است.

شما میتوانید شرکت ما را در تمای صفحات اجتماعی دنبال نمایید. اسپیس سازان ایران با داشتن وب سایت به روز شما را در جریان خدمات نمایشگاهی میگذارد. برای دیدن نمونه کارهای بیشتر به صفحه اینستاگرام اسپیس سازان ایران مراجعه نمایید.

میانگین: 5 / 5. تعداد: 52