استند رول آپ

استند رول آپ در بسیاری از شرکت ها، همراه با طراحی و چاپ عرضه می شود. اگر شما نیز قصد دارید سفارش چاپ استند نمونه رول آپ را بدهید، می توانید این مقاله را مطالعه کنید.

رول آپ چیست؟

استند رول آپ نیز محصولی است که می توانید برای تبلیغات و مطرح کردن کسب و کار خود از آن استفاده کنید. البته علاوه بر بحث بازاریابی و تبلیغ، از استند نمونه رول آپ برای تبریک، تسلیت، یادبود، برگزاری جشن ها و مراسمات نیز استفاده می کنند. پس استند مدل رول آپ می تواند کاربرد های زیادی داشته باشد. استند نمونه رول آپ از کاغذ سولیت مات تهیه می شود. عرض 85 و عرض 150 از بیشترین نمونه های استند مدل رول آپ موجود در بازار هستند. این محصول را به راحتی می توانید در داخل ساک تحویل بگیرید. اگر می خواهید از فضای بیشتری برای تبلیغات استفاده کنید، استند نمونه رول آپ انتخاب خوبی است.

استند رول آپ

پایه استند رول آپ

فروشگاه هایی که استند رول آپ دارند، پایه آن را نیز می فروشند. خرید استند و پایه از یک فروشگاه، می تواند قیمت مناسب تری را برای شما داشته باشد. پایه استند نمونه رول آپ را می توانید خودتان انتخاب کنید.

قیمت انواع استند

استند های زیادی بسته به نوع کاربری شما در بازار وجود دارند که بسته به نوع مصرف خود، می توانید از آن ها استفاده کنید. استند رول آپ، استند پاپ آپ، استند ایکس و … نمونه هایی از استند های موجود هستند. استند ها، قیمت های متفاوتی دارند. عوامل متفاوتی بر قیمت استند رول آپ تاثیر می گذارد. به عنوان مثال برای استند مدل رول آپ یکی از این عوامل، عرض این استند می باشد. خود استند رول آپ نیز نمونه های متفاوتی دارد و قیمت هر نمونه از این استند با دیگری فرق می کند. در ادامه، انواع استند مدل رول آپ را معرفی می کنیم:
1. استند رول آپ گردان: در مراکز آموزشی، مراکز خرید و … از این نوع استند استفاده می شود. این استند، به صورت گردان کار کرده و می تواند با چرخش، جذابیت زیادی ایجاد کند.
2. استند نمونه رول آپ یک طرفه: این نوع استند، عموما در غرفه های نمایشگاهی که فضای کمی وجود دارد مورد استفاده قرار می گیرد. یک طرف این نوع استند باید حتما در جلوی دیوار باشد.
3. استند رول آپ پایه پهن: نسبت به استند نمونه رول آپ پایه نازک، ایستایی بیشتری دارد و دلیل آن هم پایه ی پهن تر آن می باشد.
4. استند رول آپ دو طرفه: در غرفه های دوبر، این نوع استند مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع استند، باید از هر دو طرف دید داشته باشد.
5. استند مدل رول آپ پایه نازک: این نوع استند، محبوبیت زیادی در بین نمونه های مشابه دارد. دلیل این موضوع هم کاربردی بودن آن و قابلیت حمل و نقل راحت استند می باشد.
6. استند رول آپ آویز: برای نصب این نوع استند، از سقف یا دیوار استفاده می شود. زمانی از این استند استفاده می کنند که فضایی برای قرار گرفتن پایه وجود نداشته باشد.
استند رول آپ با توجه به ویژگی های منحصر به فردی که دارد، دارای قیمت بالاتر به نسبت استند ایکس می باشد. پس اگر قصد دارید استند را در قیمت مناسب تر خریداری کنید، می توانید استند ایکس را تهیه کنید. این سایت، یکی از عرضه کنندگان استند رول آپ بوده و این محصول را با بهترین قیمت به فروش می رساند.

استند رول اپ

چاپ استند رول آپ نمایشگاهی

چاپ استند رول آپ نمایشگاهی، در بسیاری از سایت ها انجام می شود. جنس کاغذی که برای چاپ مورد استفاده قرار می گیرد، مهم است. کاغذ های کتد عموما برای چاپ بنر این نوع استند مورد استفاده قرار می گیرند. از طرفی، کیفیت چاپ نیز مهم است. بهتر است از سایت های معتبر برای چاپ استند کمک بگیرید. سایت هایی که مطرح بوده و رضایت بالای مشتریان را به دنبال داشته اند، انتخاب مناسب تری برای چاپ استند رول آپ هستند. این سایت، چاپ استند نمونه رول آپ نمایشگاهی را نیز برای شما انجام می دهد. استفاده از مواد اولیه با کیفیت برای چاپ استند نمونه رول آپ نمایشگاهی، از عواملی است که خریداران را ترغیب می کند تا استند مدل رول آپ و چاپ آن را از این سایت سفارش دهند. اگر تمایل دارید از استند رول آپ برای نمایشگاه استفاده کنید، چاپ فوری استند می تواند بسیاری از کار های شما را جلو انداخته و به شما کمک کند.

پس حتما برای خرید این نوع استند، آن را همراه با چاپ فوری سفارش دهید. چاپ استند رول آپ در این سایت، به صورت چاپ دیجیتال و با بهترین و با کیفیت ترین دستگاه ها صورت می گیرد. روند ثبت سفارش چاپ به این صورت می باشد که شما بسته به اندازه مورد نظر خود و قیمت رول آپ، نمونه ها را مورد بررسی قرار می دهید. برای بررسی قیمت، می توانید با کارشناسان شرکت هم در تماس باشید. در صورتی که طراحی رول آپ شما آماده باشد، می توانید طرح مورد نظر خود را برای متخصصین شرکت ارسال کنید تا مورد بررسی قرار گرفته و به شما اعلام شود که استند دارای چاپ با کیفیتی خواهد بود با خیر.

استند رول اپ

خرید استند رول آپ

بسیاری از سایت ها و فروشگاه های اینترنتی، استند رول آپ را عرضه می کنند. می توانید از این سایت ها اقدام به خرید استند مدل رول آپ کنید. اما باید توجه داشته باشید که مواد اولیه با کیفیت و جنس استند، از مهم ترین عواملی هستند که باید در خرید مورد توجه قرار دهید. پس سایت های معتبر در زمینه ی عرضه ی استند، می توانند انتخاب بهتری برای شما باشند. این سایت با چندین سال تجربه در این زمینه، می تواند انتخاب مناسبی برای خرید استند در نمونه های مختلف باشد. برای خرید استند رول آپ، می توانید با شماره های درج شده بر روی سایت تماس بگیرید.

میانگین: 0 / 5. تعداد: 0