استند کاتالوگ، جا کاتالوگی

استند کاتالوگ طراحی شده در شرکت ها، با انواع کاتالوگ ها و بروشور ها سازگار است و می توان از آن برای انواع کاتالوگ ها و نمایش محصولات استفاده کرد. استفاده آسان و راحت از بروشور را عموما شرکت ها مد نظر قرار می دهند و تولید کنندگان کاتالوگ استند، طراحی استند ها را با توجه به نیاز مشتریان انجام می دهند. استند ها، مشتری پسند بوده و می توانند تاثیر زیادی را در جذب مخاطبین داشته باشند. اگر شما هم میخواهید با انواع استند ها، قیمت ها و تولید کنندگان این محصول آشنا شوید، مقاله حاضر را از دست ندهید که می تواند برای شما بسیار کاربردی و مناسب باشد.

انواع استند کاتالوگ

استند کاتالوگ، می تواند بروشور ها و مجلات را درون خود نگهداری کرده و جلوه ی خاصی را به آن ها بدهد. در نتیجه با استفاده از استند های کاتالوگ، می توانید مشتری را جذب کنید. استند های کاتالوگ، در نمونه های مختلفی ساخته شده و در بازار ارائه می گردند. بسته به نوع کاربری، می توانید از نمونه های مختلف آن استفاده کنید. استند های کاتالوگ ایستاده و رومیزی، متداول ترین نمونه های موجود در بازار هستند.

کاربرد استند کاتالوگ

استند کاتالوگ، کاربرد های بسیار زیادی دارد و می توان از آن در محیط های مختلف استفاده کرد. آژانس های هواپیمایی، داروخانه ها، رستوران ها و … محیط هایی هستند که در آن ها از استند های کاتالوگ استفاده می شود. استند بروشور یا کاتالوگ را می توانید در سایز های مختلف تهیه کنید. سایز بروشوری که در استند قرار می گیرد نیز برای تولید در نظر گرفته می شود. استند برای کاتالوگ، متناسب با بروشور های A3، A4 و A5 تولید می گردد. در نمونه های رومیزی استند کاتالوگ، متریال به کار رفته پلکسی گلاس نیز می باشد. پلکسی گلاس به کار رفته، می تواند استند را در مقابل ضربه مقاوم کرده و در دوام آن تاثیرگذار باشد. استند کاتالوگ رومیزی و ایستاده هم نمونه های متفاوتی دارند. می توانید نمونه ی ایستاده را به شکلی سفارش دهید که مخاطبان بتوانند به راحتی کاتالوگ محصولات را از داخل آن بردارند. شکل های گوناگونی برای طراحی استند کاتالوگ وجود دارد.

کاتالوگ استند

قیمت نگهدارنده مجله افقی و عمودی

قیمت های نگهدارنده مجله افقی و عمودی یا استند کاتالوگ، متفاوت می باشد. هر شرکت برای این استند ها، قیمت های متفاوتی را در نظر می گیرد. با توجه به اینکه ساخت استند کاتالوگ بسته به آن چیزی که مد نظر شما است انجام می شود، هزینه ی ساخت نیز باید در نظر گرفته شود. برای قیمت گذاری، به این موضوع توجه داشته باشید که ساخت استند کاتالوگ یک کار سفارشی است.
قیمت استند کاتالوگ بسته به سفارش شما تعیین می شود. برای اینکه قیمت استند مشخص شود، می توانید درخواست نمونه سازی دهید. در این حالت، یک نمونه از استند کاتالوگ برای شما طراحی و ساخته می شود. بر اساس آن، قیمت تعداد استند های کاتالوگ تعیین می شود. از طرفی، می توانید با توجه به نمونه ساخته شده متوجه شوید که سفارش شما به چه شکل خواهد بود.
با دیدن نمونه کار، می توانید درخواست تغییر استند را نیز داشته باشید. نگهدارنده های کاتالوگ در شرکت های مختلف بسته به متریال مورد استفاده، قیمت های متفاوتی دارند. برای تهیه ی این محصول از شرکت های معتبر، در این زمینه راهنمایی گرفته و محصول را تهیه کنید تا مدت زمان بیشتری بتوانید از آن استفاده کنید. شرکت های معتبر، نمونه ی محصول را با توجه به حجم سفارشات بالایی که دارند موجود داشته و شما با بررسی آن ها می توانید بهترین کار را سفارش دهید. در نتیجه، در زمان شما صرفه جویی شده و در بالا ترین سرعت سفارش شما آماده می شود. در اینترنت، می توانید لیست بهترین ارائه دهندگان استند کاتالوگ را دیده و با کمک نظرات هر سایت، رضایت خریداران را بعد از تهیه ی محصولات مورد بررسی قرار دهید. این کار در انتخاب بهتر یک شرکت معتبر با قیمت مناسب برای خرید استند کاتالوگ، به شما کمک می کند.

استند کاتالوگ

تولید کننده استند کاتالوگ

شرکت های زیادی در زمینه ی تولید استند کاتالوگ فعالیت دارند. این سایت نیز یکی از تولید کنندگان استند کاتالوگ بوده و چندین سال در این زمینه فعالیت دارد. از مزایای سفارش استند کاتالوگ از این شرکت، می توان طراحی آرم و لوگو را بر روی استند و بروشور نام برد. سرعت بالای اجرا نیز می تواند خدمات این شرکت را از سایت های دیگر متمایز کند.
متخصصین مجموعه با درک هویت بصری و استراتژی های جذب مخاطب، می توانند بهترین استند کاتالوگ را بنا بر نظر مشتریان تولید کرده و به آن ها تحویل دهند. رنگ بروشور نیز می تواند تاثیر زیادی در جذب مخاطبان داشته باشد. رنگ کاتالوگ و رنگ استند متناسب با هم در نظر گرفته می شوند. درک زیبایی شناسی و آشنا بودن با استراتژی های مربوطه برای جذب مخاطب، می تواند تاثیر زیادی را در بالا بردن فروش یک مجموعه داشته باشد که نباید از آن غافل بود. متخصصین مجموعه، با این روند آشنا بوده و می توانند بهترین رنگ را برای بروشور ها در نظر بگیرند. از طرفی، استفاده از متریال باکیفیت یکی از موارد مهم برای ساخت استند کاتالوگ می باشد. کیفیت بالا و قیمت مناسب، می تواند دوام و ماندگاری محصول را بالا ببرد. این سایت با هدف رضایت مشتریان، فعال بوده و بهترین مواد اولیه را برای ساخت محصولات استفاده می کند.

استند کاتالوگ

فروش ویژه استند

استند را با قیمت های مناسب می توانید از مرکز فروش استند، سفارش دهید. فروش ویژه این امکان را برای شما فراهم می کند تا محصول مورد نظر خود را تهیه کنید. از مزایای تهیه ی استند کاتالوگ از این شرکت، غافل نشوید و بهترین نمونه استند را سفارش دهید. این محصول، می تواند تاثیر زیادی را در جذب مخاطب و بالا بردن فروش یک شرکت داشته باشد.

میانگین: 0 / 5. تعداد: 0