نصب اسپیس فریم

نصب اسپیس فریم، موضوعی است که برای بسیاری از افراد مبهم بوده و افراد تمایل دارند تا در این زمینه به اطلاعاتی دست پیدا کنند. امروزه، بسیاری از افراد که قصد دارند در نمایشگاه ها غرفه داشته باشند به دنبال اجرا و نصب اسپیس فریم هستند. هر چند بسیاری از افراد، برای اجاره اسپیس فریم اقدام می کنند. سوالات متداولی برای نصب و اجاره اسپیس فریم وجود دارد. در این مقاله نیز می خواهیم به سوالات متداول در این زمینه، پاسخ داده و بسیاری از دغدغه های خریداران را در خصوص نصب اسپیس فریم حل کنیم. پس، با ما همراه بوده و این مقاله ی ارزشمند را از دست ندهید که می تواند برای شما کاربردی باشد.

ویژگی های اسپیس فریم و مزایای آن برای نصب

نصب اسپیس فریم، حساس بوده و باید برای این کار آموزش دید. استفاده از این سازه، می تواند مزایای بسیار زیادی داشته باشد. در ادامه، مزایای آن را توضیح می دهیم. این سازه، وزن سبکی داشته و می توانید به راحتی از آن استفاده کنید. یکی از سازه های محبوب و پرکاربرد که از آن برای موارد مختلفی از قبیل: سن، استیج، انبار و … کمک میگیرند، اسپیس فریم می باشد. به دلیل سبک بودن و وزن پایین، برای نصب اسپیس فریم مشکلی وجود نداشته و می توانید به راحتی نصب را انجام دهید. ظاهر زیبای اسپیس فریم و سرعت اجرای آن، از عواملی است که عموما برای ساخت غرفه های نمایشگاهی در نظر گرفته می شود. یکی دیگر از مزایای استفاده از اسپیس فریم، مقاومت آن در برابر رطوبت می باشد. از طرفی، قیمت اسپیس فریم برای غرفه نمایشگاهی نسبت به نمونه های مشابه پایین تر است.

به همین دلیل، این سازه در مقابل داربست های معمولی ویژگی های مناسبی داشته و می توان از مزایای آن بهره مند شد.

آموزش نصب اسپیس فریم

نحوه ی نصب اسپیس فریم در شرکت های مختلف، متفاوت بوده و این موضوع تا حدودی به نوع محصول بر می گردد. قبل از اینکه هر کدام از روش ها را به کار بگیرند، باید یک پیش سازه تهیه کرده و در مکان مورد نظر قرار دهند تا اندازه ی سازه مشخص شود. گاهی هم طرح مورد نظر خود را بر روی کاغذ کشیده و با توجه به محاسبات لازم، طرح را اجرایی و نصب اسپیس فریم را انجام می دهند. مراحل نصب اسپیس فریم و اجرای آن به این صورت است:

 • در مرحله ی اول با کمک بست هایی که موجود است، داربست ها را به هم متصل می کنند. این بست ها دو سوراخ داشته و هنگام نصب، با کمک پیچ و مهره داربست ها را محکم می کنند.
 • در مرحله ی دوم، از پیچ های مختلف کمک گرفته و با توجه به کاربردی که اسپیس فریم دارد آن را شکل داده و سازه را آماده می کنند. برای افزایش امنیت اسپیس فریم، قطعات آن را با کمک پیچ های مخصوص به هم متصل می کنند. ابتدا، سازه های اسپیس فریم بر روی زمین به هم متصل شده و سپس به صورت عمودی در می آید.
 • در مرحله ی بعد نیز برای بالا بردن امنیت، از طناب، کنف و سیم کمک می گیرند. این لوازم را برای اتصال دوبل قسمت های مختلف سازه، استفاده می کنند.

کف سازی با کمک اسپیس

برای کف سازی غرفه های نمایشگاهی نیز از اسپیس فریم به صورت آماده کمک می گیرند. شکل اسپیس برای نصب اسپیس فریم کف، عموما به صورت مکعب بوده و می تواند بافت یکپارچه و مناسبی را برای کف غرفه های نمایشگاهی ایجاد کند. کف سازی با کمک اسپیس فریم می تواند در جذابیت و زیبایی کف برای غرفه های نمایشگاهی، تاثیر گذار باشد.

انواع روش های نصب اسپیس فریم

برای بسیاری از افراد در هنگام خرید اسپیس، ممکن است این سوال پیش بیاید که آیا بستن اسپیس فریم راحت است؟ همانطور که گفتیم، برای بستن قطعات در هنگام نصب اسپیس فریم، از ابزار و تجهیزاتی کمک می گیرند. بست اسپیس فریم، پیچ آلن، آچار یک سر تخت و یک سر رینگ، مهر شماره 6 و آچار اسپیس از تجهیزاتی هستند که برای نصب اسپیس فریم باید از آنها کمک گرفت. ممکن است شما نیز به دنبال مناسب ترین و راحت ترین راه برای نصب اسپیس فریم باشید.
برای بسیاری از افراد این سوال پیش می آید که نصب اسپیس فریم چه روش هایی دارد؟
چهار روش برای نصب این سازه وجود دارد. روش داربستی، روش بلوک، روش مونتاژ و روش آسانسوری از روش های نصب اسپیس فریم می باشند. برای نصب اسپیس فریم با هر کدام از روش های بالا، باید به یک سری عوامل توجه داشته باشید تا نصب اسپیس فریم به درستی انجام شود. شکل سازه، عوامل محیطی و … بر انتخاب روش مناسب تاثیرگذار هستند.

نکات نصب اسپیس فریم را بشناسید

برای استفاده از هر روش نصب اسپیس فریم، باید نکاتی را مد نظر قرار دهید. این سایت، یکی از سایت های معتبر در زمینه ی فروش و نصب اسپیس فریم بوده و می تواند در خصوص نصب این محصول توضیحات لازم را به شما ارائه دهد. علاوه بر قیمت اسپیس فریم، کیفیت آن و شیوه ی نصب نیز برای خریداران حائز اهمیت می باشد. توجه به نکات نصب اسپیس فریم، در کنار نکاتی که سایت های فروش اسپیس فریم ارائه می دهند، مهم است. در ادامه، برخی از این نکات را عنوان می کنیم:

 1. قبل از کار، باید بست ها و پیچ های مورد نیاز خود را تهیه کنید.
 2. توجه به مساحت و ابعادی که می خواهید در آن نصب اسپیس فریم را انجام دهید، حائز اهمیت می باشد.
 3. از مقاوم ترین بست ها برای اتصال سازه ها به هم و به زمین استفاده کنید.
 4. از پیچ های رول بولت برای محکم کردن سازه کمک بگیرید.
 5. برای جوشکاری در نصب و اجرای سازه از وسایل ایمنی استفاده کنید.
 6. برآورد وزن داشته باشید و میزان وزنی که می خواهد اسپیس فریم تحمل کند را تخمین بزنید، تا بتوانید بهترین طراحی را برای آن در نظر بگیرید.
 7. برای حمایت از سازه و افزایش امنیت آن، می توانید از طناب های پلاستیکی کمک بگیرید.
 8. جنس پوششی که می خواهد بر روی سازه قرار بگیرد، مهم بوده و بعد از تعیین، سازه باید بر اساس آن طراحی شود.
 9. و …

میانگین: 0 / 5. تعداد: 0