اهمیت کف سازی غرفه نمایشگاهی

اهمیت کف سازی غرفه نمایشگاهی و تاثیر آن بر روند فروش

برای غرفه سازی نمایشگاهی نیاز به کف سازی داریم. البته برخی از صاحبان و مدیران شرکت ها در غرفه سازی نمایشگاهی به دکوراسیون یا طراحی دیوار و سقف غرفه بسنده می کنند و از کف سازی غرفه نمایشگاهی غافل می شوند. کف سازی برای غرفه نمایشگاهی بخشی از دکوراسیون غرفه تلقی می شود. بنابراین به اندازه سایر اجزای دکوراسیون مورد توجه قرار می گیرد.

اهمیت کف سازی غرفه

کف سازی غرفه نمایشگاهی می تواند غرفه شما را به یک غرفه شاخص در نمایشگاه تبدیل کند. به طور کلی کف سازی به عنوان یک ابزار مهم برای جلوه بیشتر دکوراسیون و غرفه مدنظر قرار می گیرد. در واقع با کف سازی غرفه نمایشگاهی می توان از سطح هموار نمایشگاه فاصله گرفت. همین موضوع در برندینگ کالا و خدمات شما تاثیر زیادی دارد.

کف سازی برای غرفه های نمایشگاهی با متریال و مواد مختلف انجام می شود. پارکت، لمینت، یونولیت های فشرده، چوب و … به عنوان کفپوش های به کار رفته در فضای نمایشگاهی مورد توجه قرار می گیرند. این کفپوش ها در بیشتر موارد به شکل ناموزون در فضاهای نمایشگاهی استفاده می شوند. در گذشته ساخت و طراحی کفپوش غرفه نمایشگاهی با صرف هزینه بالا و زمان طولانی همراه بود.

اسپیس فریم در کف سازی غرفه

امروزه برای کف سازی غرفه نمایشگاهی از اسپیس فریم استفاده می شود. فریم های به کار رفته در کف سازی غرفه نمایشگاهی به شکل آماده هستند. این فریم ها به شکل مکعب تولید می شوند. زمانی که مکعب های فریم در کنار هم قرار می گیرند، بافت یکپارچه و یکنواخت برای کف سازی غرفه نمایشگاهی به وجود خواهد آمد.

کف سازی غرفه نمایشگاهی از تنوع برخوردار بوده و شما می توانید بر حسب نیاز آن ها را انتخاب نمایید. سازه های کف به شکل هموار تولید می شوند و قابلیت نصب سریع دارند. امکان تنظیم پایه های سازه به کار گرفته شده در کف وجود دارد. از کف سازی غرفه نمایشگاهی به عنوان کف کاذب یاد می شود. این کف در اندازه، ارتفاع و رنگ های مختلفی آماده می شود. دکوراسیون غرفه با انتخاب طرح های کف بسیار متفاوت و جذاب خواهد شد. طرح های کف سازی غرفه نمایشگاهی بسیار متنوع و جذاب هستند. این طرح ها در نهایت بافت یکنواخت، زیبا و همواری را در فضای دکوراسیون غرفه نمایشگاهی ایجاد می کنند.

فواید بهره مندی از کف کاذب

متریال های به کار گرفته شده در کف سازی غرفه نمایشگاهی می توانند شیشه، چوب، موکت، لمینت، پارکت و … باشند. همچنین می توانند از طیف رنگی جذابی برای حضور در نمایشگاه برخوردار باشند. ممکن است برای راه اندازی، نصب و … برخی از تجهیزات نمایشگاه نیاز به سیم کشی داشته باشید. به کمک کف کاذب غرفه سازی نمایشگاهی می توانید سیم کشی داخل نمایشگاه را از دید عموم پنهان کنید. قطعاً نبود سیم کشی در ظاهر غرفه نمایشگاهی تاثیر زیادی در زیبایی دکوراسیون آن دارد.

ایده های خلاقانه در کف سازی

غرفه سازی نمایشگاهی می تواند از ایده های بکر و خلاقانه در کف سازی بهره مند شود. ایده های کف سازی غرفه نمایشگاهی همواره مورد توجه سایر افراد قرار می گیرند. به عنوان مثال اگر غرفه شما لوازم ورزشی ارائه می نماید، می توانید برای برندینگ محصولات از کف سازی با چمن مصنوعی بهره مند شوید. قطعاً کف سازی غرفه نمایشگاهی با چمن مصنوعی تاثیر زیادی در جذب مشتری دارد. در واقع با غرفه سازی نمایشگاهی می توان کسب و کار خود را به خوبی معرفی کرد.

موکت، فرش و … نیز می توانند در غرفه سازی نمایشگاهی مورد استفاده قرار بگیرند. در واقع برای بهره مندی از کفپوش ها می توان از مواد و متریال مختلفی استفاده کرد.

پالت های بلک لایت نیز به عنوان یک کفپوش لاکچری در کف سازی غرفه نمایشگاهی مدنظر قرار می گیرد. کف سازی غرفه نمایشگاهی با عناصر زیبایی پیوند محکمی دارد. کف سازی در غرفه های نمایشگاهی باید با رعایت استانداردها انجام شود. به عنوان مثال سازه کف باید از توانایی تحمل سنگینی و وزن محصولات برخوردار باشد. در غیر این صورت عدم تحمل وزن می تواند خرابی بیشماری در نمایشگاه به راه بیندازد. در گذشته امکان بهره مندی مجدد از کفپوش های ساخته شده در غرفه ها نبود. امروزه می توان کفپوش های به کار رفته در کف غرفه ها را برای استفاده مجدد آماده کرد. در نتیجه در تخمین هزینه ها صرفه جویی خواهد شد. این کفپوش ها بر روی اسپیس فریم ها قرار می گیرند و با نکات امنیتی اجرا می شوند.

میانگین: 5 / 5. تعداد: 5