کاربرد و اهمیت اسپیس فریم فضای داخل سالن

اسپیس فریم فضای داخل سالن برای طراحی مکان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. از اسپیس فریم فضای داخل سالن برای تحقق اهداف مختلف استفاده می شود. در واقع گاهی برای برپایی نمایشگاه از اسپیس فریم کمک گرفته می شود. اسپیس نمایشگاهی سالنی ابعاد قابل توجهی را در بر می گیرد.

اهمیت استفاده از اسپیس فریم فضای داخل سالن

اسپیس فریم فضای داخل سالن می تواند امکان طراحی چندین غرفه را با هم فراهم نماید. بحث استحکام به عنوان یکی از بحث های مهم در دکوراسیون نمایشگاه ها مطرح می شود. این سازه باید از نظر ابعاد، تحمل فشار، سنگینی و … ارزیابی شود. غرفه سازی نمایشگاهی باید با کیفیت انجام شود. در این صورت می توانید در سال های متمادی از اسپیس نمایشگاهی فضای داخل سالن ، اسپیس فریم غضای باز کمک بگیرید.

اسپیس فریم فضای داخل سالن برای مقاصد مختلفی طراحی و ارزیابی می شود. این اسپیس یک پوشش سراسری و کم هزینه را برای کاربران فراهم می کند. این ایده ارزان، کیفیت را به عنوان یک اصل مهم در دیزاین سالن مورد توجه قرار می دهد. ضمن اینکه از استانداردهای مهم در طراحی فضای داخل سالن بهره مند می شود. تمام این خصوصیات و ویژگی ها برای موفقیت در چیدمان دکوراسیون فضای سالن مدنظر قرار می گیرد.

مزیت بهره مندی از اسپیس فریم

بسیاری از باشگاه ها، سوله های ورزشی، سالن های مطالعه، تالارهای موقت عروسی، پارکینگ ها، بیمارستان های صحرایی، مرکز هلال احمر موقت و … از اسپیس فریم داخل سالن کمک می گیرند. همیشه دلیل بهره مندی از اسپیس فریم قیمت ارزان نیست. گاهی اوقات افراد نیاز به ساخت و ساز سریع مکان دارند. بنابراین نمی توانند از مصالح واقعی کمک بگیرند. پروژه های ساختمانی نیاز به فضاسازی دائم دارند، ضمن اینکه کاربران را در انتخاب فضا با محدودیت جدی مواجه می نمایند. بنابراین استفاده از اسپیس فریم ها آزادی عمل بیشتری به کاربران می دهد. ضمن اینکه صرفه جویی قابل توجهی را در هزینه ها به همراه دارد.

خلاقیت و استحکام در ساخت اسپیس فریم

برای ساخت اسپیس نمایشگاهی داخل سالن باید از ایده های هنرمندانه و خلاقانه کمک بگیرید. این ایده ها در فضای سالن ها باید با کاربرد فضا سنخیت داشته باشد. برای ساخت اسپیس فریم داخل سالن از مواد و متریال درجه یک استفاده می شود. این موضوع برای تامین امنیت و استحکام سازه مدنظر قرار می گیرد. اسکلت اسپیس از اتصال قطعات به یکدیگر شکل می گیرد. از این رو تخمین فشار وزنی سازه، قطعات و … اهمیت زیادی دارد.

اسپیس فریم نمایشگاهی فضای داخل سالن باید در برابر شرایط نامطلوب آب و هوایی مقاومت داشته باشد. وزش باد، باران، برف، نور آفتاب و … از عوامل مهم و تاثیرگذار در ساخت اسپیس فریم می باشد. در واقع اسپیس فریم نباید تحت تاثیر عوامل جوی  قرار بگیرد. متریال به کار رفته در اسپیس فریم باید سبک وزن باشند. در غیر این صورت فشار و سنگینی زیادی بر روی سازه تحمیل می کنند. در چنین شرایطی ممکن است سازه به دلیل عدم تحمل فشار فرو بریزد. سقوط و فرو ریختن اسپیس فریم فضای داخل سالن می تواند خسارات زیادی به محصولات و کالاها را به همراه داشته باشد. ضمن اینکه باعث آسیب های جانی نیز شود.

افرادی که اسپیس فریم سالن را طراحی می کنند، باید به شکل متعهدانه و مسئولانه عمل نمایند. در واقع بروز هر گونه اختلال یا نقصی در ساختار اسپیس فریم می تواند به دلیل سهل انگاری افراد در ساخت اسپیس فریم باشد. متریال کم وزن  مستحکم برای ساخت و طراحی اسپیس فریم در مکان های مختلف توصیه می شوند.

بیشتر سازه های اسپیس برای فضاهای باز به کار گرفته می شوند. برای برپایی نمایشگاه، رونمایی از محصولات، اجرای نمایش، افتتاحیه و … نیاز به اسپیس فریم داریم.

تنوع در اسپیس

اسپیس فضای داخل سالن از نظر ابعاد محدودیتی ندارد. بنابراین می تواند برای فضاهای مختلف مورد استفاده قرار بگیرد. اسپیس های به کار رفته در فضای سالن از نظر متراژ، طرح، الگو و … تفاوت دارند. این اسپیس ها می توانند بدون بنر یا به همراه بنر مورد استفاده قرار بگیرند. اگر قرار است اسپیس ها به همراه بنر طراحی شوند، در این صورت باید بنرها متناسب با غرفه های درون سالن باشند.

برای غرفه سازی نمایشگاهی از اسپیس فریم استفاده می شود. در واقع غرفه آرایی در فضاهای نمایشگاهی با اشکال مختلف و ابعاد گوناگون قابل انجام است. قیمت غرفه سازی نمایشگاهی با توجه به نوع متریال، متراژ فضای سالن، نوع اسکله و ساختار آن متفاوت خواهد بود. برای نظم و ترتیب فضای داخل سالن می توانید از اسپیس فریم کمک بگیرید. اسپیس فریم ها باعث می شوند محیط نمایشگاه مرتب و منظم به نظر برسد. همچنین شرایط تفکیک سالن به غرفه های متعدد را به راحتی فراهم می نمایند. در واقع غرفه سازی نمایشگاهی با اسپیس فریم بدون دردسر فراهم خواهد شد.

فروش اسپیس فریم

اجاره اسپیس فریم نمایشگاهی

جهت مشاهده پروژهای اتمام شده به پیچ اینستاگرام اسپیس سازان ایران مراجعه نمایید.

میانگین: 5 / 5. تعداد: 9