نکات مهم در اجرای غرفه اسپیس فریم فضای باز

اسپیس فریم ها با ابعاد گسترده و وسیعی برای فضاهای مختلف به کار بسته می شوند. اسپیس فریم در فضای باز برای راه اندازی و برپایی نمایشگاه مورد توجه قرار می گیرد. غرفه ها در فضای باز با آزادی عمل بیشتری همراه هستند. بنابراین می توانند با اشکال مختلفی نمایان شوند.

همان طور که می دانید شکل طراحی اسپیس فریم در فضاهای مختلف اهمیت زیادی دارد. برخی از غرفه ها دارای ابعاد بیشتری هستند. اسپیس فریم ها با گستردگی ابعاد غرفه ها هیچ مشکلی ندارند. این سازه ها در کمترین زمان ممکن شکل می گیرند. از استحکام و مقاومت قابل توجهی برخوردار هستند و زیبایی لازم برای نما و دکوراسیون غرفه سازی نمایشگاهی را دارا می باشند.

مقاوم سازی غرفه اسپیس فریم فضای باز

مقاوم سازی اسپیس فریم در فضای باز

غرفه اسپیس فریم فضای باز با دکوراسیون های خاصی نمایان می شود. این غرفه ها در فضای بیرون شکل می گیرند. بنابراین باید در برابر عوامل و عناصر جوی به خوبی محافظت شوند. فرض کنید محصولات عرضه شده در غرفه اسپیس فریم فضای باز کتاب، لوازم صوتی و تصویری، مواد خوراکی و… می باشد. قطعاً نفوذ رطوبت به داخل غرفه ها می تواند مشکلات زیادی برای صاحبان غرفه به همراه داشته باشد. غرفه اسپیس فریم فضای باز می تواند شرایط استاندارد لازم برای برپایی نمایشگاه را در فضاهای بیرونی فراهم آورد. در واقع این سازه ها به شکل حفاظت شده در برابر شرایط نامطلوب جوی همچون باد، باران، برف، یخبندان، نور آفتاب و … قرار می گیرند.

اسپیس فریم درفضای باز

هر کدام از شرایط جوی بسته به نوع عملکرد خود می تواند بسیار مخرب و آسیب رسان باشد و روند کاری شرکت ها و صاحبان صنایع مختلف را در غرفه اسپیس فریم فضای باز با مشکل مواجه نماید.

وزش باد و باران از جمله عناصر محیطی غیر قابل کنترل در غرفه سازی نمایشگاهی می باشد. از این رو رعایت نکات مقاومتی در مقابل این عناصر جوی اهمیت به مراتب بیشتری دارد. مقاوم سازی به عنوان مهمترین عامل در اسپیس فریم در فضای باز مدنظر قرار می گیرد.

سازه های اسپیس فریم در غرفه سازی نمایشگاهی از متریال مستحکم و مقاوم شکل گرفته اند. مقاومت متریال در برابر رطوبت و نور آفتاب به تنهایی نمی تواند امنیت لازم برای فضای نمایشگاه را فراهم آورد. تیم مجرب راه اندازی اسپیس فریم از بست های مناسبی برای تشکیل اسکله سازه کمک می گیرند. این بست ها باید به دقت اجزای سازه را به یکدیگر متصل نماید.

امنیت غرفه اسپیس فریم فضای باز

زمانی که پارامترهای امنیتی لازم برای ساخت سازه مورد توجه قرار گرفت، می توان سازه ها را با اطمینان بیشتری مورد استفاده قرار داد. غرفه اسپیس فریم فضای باز به عنوان یک سرپناه امن برای مشتریان و صاحبان صنایع مختلف مدنظر قرار می گیرد. بنابراین باید امنیت فضای داخلی و بیرونی سازه از هر جهت تامین شود.

زیبایی به عنوان یکی از عناصر مهم در اسپیس فریم فضای باز مدنظر قرار می گیرد. غرفه سازی نمایشگاهی برای جلوه محصولات، کالاها و خدمات حائز اهمیت است. شکل طراحی غرفه ها باید با الگوهای روز دنیا تطبیق داشته باشد. این ایده های مدرن می توانند باعث زیبایی دکوراسیون غرفه شوند.

خلاقیت در غرفه فضای باز

دکوراسیون غرفه ها از اهمیت بالایی در جذب مشتری برخوردار هستند. ایده های خلاقانه در غرفه اسپیس فریم فضای باز می تواند جذب مخاطب و مشتری را افزایش دهد.

بعد از اتمام نمایشگاه نیز می توان اسپیس فریم را به راحتی جمع آوری کرد و برای استفاده مجدد ذخیره نمود. خوشبختانه اسپیس فریم ها یک بار مصرف نیستند و در صورت نگهداری صحیح می توان از آن ها به مدت طولانی استفاده کرد. منظور از نگهداری صحیح همان رعایت استانداردها در استفاده از اسپیس فریم نمایشگاهی می باشد. به عنوان مثال اندازه سازه باید با ظرفیت نمایشگاه تناسب داشته باشد. این موضوع از تحمیل فشار بیش از اندازه به سازه جلوگیری می‌کند و عمر سازه را افزایش می دهد.

غرفه اسپیس فریم درفضای باز

برای دوام سازه نیز باید از مواد سبک اما مقاوم کمک گرفت. این مواد و متریال در هنگام سفارش تعیین می شوند. ممکن است انتخاب مواد مقاوم برای  اسپیس فریم فضای باز با پرداخت هزینه بیشتر همراه باشد اما همین موضوع افزایش عمر اسپیس را به دنبال دارد. ضمن اینکه زمینه برای استفاده های بعدی اسپیس فریم را مقدور می سازد.

برای غرفه اسپیس فریم فضای باز از طرح های جذاب کمک بگیرید. در این صورت می توانید به کسب سود بیشتر امیدوار باشید و از حضور در نمایشگاه لذت ببرید. در غرفه سازی نمایشگاهی از مواد ضد رطوبتی نیز به شدت استقبال می شود. این مواد پوشش خوبی در برابر رطوبت به وجود می آورند و در متریال سبک ساخته می شوند.

قبل از سفارش غرفه اسپیس فریم فضای باز باید نکات محیطی، نوع نمایشگاه، اندازه محصولات و … را مدنظر قرار دهید.

کانال ما را در جوامع مجازی دنبال کنیــد

Instagram
Telegram

لطفا مطالب ما را به اشتراک بگذاریـــد

میانگین: 5 / 5. تعداد: 4