اسپیس فرم چیست و چه کاربردی دارد؟

اسپیس یک سازه فلزی است که به عنوان یک ابزار مهم در ساخت و ساز سالن ‌های بزرگ، فضا های نمایشگاهی و فضا های اداری استفاده می ‌شود. این فریم‌ ها، از ترکیبی قطعات فولادی تشکیل شده ‌اند که به صورت سه بعدی به هم متصل می شوند.

به نظر شما مزایای اسپیس چیست و در چه سازه هایی بیشتر از آن ها استفاده می کنند؟ کاربرد اسپیس فریم چیست و اگر بخواهیم اسپیس فریم تهیه کنیم، بهترین مرکز اسپیس فریم کجاست ؟ جهت پاسخ به سوالات مذکور تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

انباری با اسپیس فریم
برپایی سازه های معماری توسط اسپیس فریم

اسپیس چیست

در سطح کشور مرکز اسپیس فریم زیادی وجود دارد اما جهت خرید و تهیه اسپیس فریم ابتدا باید بدانیم اسپیس چیست و چه مزایایی دارد؟ یا اسپیس نمایشگاهی چیست و چه کاربردی دارد؟ در چه زمینه هایی می توان از این سازه های فلزی استفاده کرد؟

اگر بخواهیم بگوییم اسپیس چیست باید گفت که خرپا های سه بعدی زیبا و سبکی می باشند که، با توجه به پیشرفت تکنولوژی و معماری، طراحی و ساخته شده اند. این سازه ها دارای ساختار هندسی منظمی می باشند و جهت احداث غرفه های نمایشگاهی، استیج، ایستگاه های صلواتی، سوله سازی، پارکینگ موقت و سایر فضا های مشابه استفاده می شوند.

مزایای اسپیس فریم

پس از آن که با مفهوم اسپیس چیست آشنا شده اید، اکنون فکر می کنید مهمترین مزایای اسپیس فریم چیست و کدام پارامتر ها باعث محبوب شدن این سازه های فلزی شده است؟

مطالعه نمایید  مرکز اجاره اسپیس در تهران

۱- نصب سریع: یکی از اصلی ‌ترین ویژگی ‌های اسپیس فریم نمایشگاهی، امکان نصب سریع آن‌ می باشد. با استفاده از این فریم‌ ها، به راحتی و در کوتاه ‌ترین زمان ممکن می ‌توانید فضای مورد نیاز خود را برپا کنید.

۲- حمل و نقل آسان: در پاسخ به این سوال که مزایای اسپیس چیست باید گفت که یکی از برترین ویژگی های اسپیس فریم، سبک بودن و حمل و نقل سریع سازه ها می باشد. به عنوان مثال، برای برگزاری یک همایش فوری، می ‌توان در سریع ترین زمان ممکن، به نصب اسپیس فریم بپردازید و غرفه نمایشگاهی خود را راه اندازی کنید.

۳- مقرون به صرفه: اگر بخواهیم بگوییم یکی از برترین مزایای اسپیس چیست یا چه ویژگی مهمی باعث شده است استفاده از اسپیس فریم ها با استقبال چشمگیری مواجه شود، می توان به اقتصادی بودن اسپیس فریم ها اشاره کرد. این سازه های فلزی، با توجه به کارایی و ویژگی های منحصر به فردی که دارند، از قیمت بسیار مناسبی برخوردار می باشند.

۴- دوام و استحکام: استحکام و دوام اسپیس فریم ها، اصلی‌ ترین فاکتور در طراحی و ساخت این سازه‌ ها محسوب می‌ شود.

اسپیس چیست؟ لوله یک اسپیس فریم

کاربرد اسپیس فریم چیست

ممکن است این سوال برای شما ایجاد شود که کاربرد اسپیس فریم چیست و در چه مکان هایی می توان از این سازه های فلزی زیبا استفاده کرد؟

برخی از مهمترین کاربرد های اسپیس فریم عبارت هستند از:

  • ساخت غرفه های نمایشگاهی و قفسه های نمایشگاهی با استفاده از اسپیس فریم های نمایشگاهی.
  • استفاده از اسپیس فریم ها جهت راه اندازی و برپایی سوله موقت و دائم.
  • استفاده از اسپیس فریم ها جهت ساخت انواع سن و استیج.
  • طراحی و ساخت قاب جهت نگهداری بنر توسط اسپیس فریم ها.
  • ساخت انواع پارکینگ موقت و دائم توسط اسپیس فریم.
  • ساخت و برپایی انواع اسپیس فریم ها جهت اجرا برنامه های گوناگون از جمله جشن تولد، همایش و غیره.
  • احداث و برپایی موکب های صلواتی.
مطالعه نمایید  معرفی بست اسپیس
نصب طاق نصرت اسپیس فریم

بهترین مرکز اسپیس فریم

اکنون که می دانید اسپیس چیست و چه کاربرد هایی دارد مهمترین سوالی که برای شما پیش می آید این است که بهترین مرکز اسپیس فریم کجاست و از کجا می توان اسپیس فریم را تهیه کرد؟

همانطور که اشاره کردیم مرکز خرید و فروش اسپیس فریم زیادی در سطح کشور وجود دارد، اما شما باید پارامتر هایی از جمله قیمت، استحکام، دوام، خدمات حمل و نقل، نصب و غیره را در نظر بگیرید.

اگر بخواهیم دقیق تر بگوییم که بهترین مرکز اسپیس فریم کجاست و از چه مرکزی بهتر است اسپیس فریم را تهیه کنید؟ باید گفت مرکزی مناسب می باشد که علاوه بر قیمت مناسب و اقتصادی، کیفیت و استحکام سازه را در نظر گرفته باشد.

مرکز اسپیس فریم مناسب مرکزی است که مشاوره های لازم اعم از این که اسپیس چیست و یا چه تعداد شاخه اسپیس فریم جهت راه اندازی پروژه مورد نظر شما نیاز است را به شما ارائه دهد.

پیش از خرید یا اجاره اسپیس فریم، فریم ابتدا بهتر است با مرکز خرید اسپیس فریم تماس بگیرید و مشاوره های لازم را دریافت کنید. همچنین سعی کنید از نصاب حرفه ای و آموزش دیده شرکت جهت نصب اسپیس نمایشگاهی خود استفاده کنید.

لوله ی90 اسپیس فریم

سخن پایانی

با توجه به این که می دانید کاربرد اسپیس چیست و در چه مکان هایی می توان از آن ها استفاده کرد. می توانید جهت راه اندازی مراسم های مختلف و احداث غرفه های نمایشگاهی خود، از انواع این سازه های خرپایی سه بعدی استفاده کنید.

مطالعه نمایید  معرفی بست اسپیس

میانگین: 0 / 5. تعداد: 0

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 4 میانگین: 4.5]